Okapy Smeg

Pokazano 1-24 z 54 pozycji

Okapy Smeg

Istnieje wiele firm produkujących okapy, zwykle ciężko zdecydować się na jeden. Okapy firmy Smeg cieszą się bardzo dobrą opinią już od wielu lat. Sklep 13 VIP jest Autoryzowanym Partnerem Smega. Produkty Smega przez nas oferowane i sprzedawane są w 100% towarem najwyższej jakości. Mamy świadomość, że klienci nam ufają a Firma 13 VIP dokłada starań aby każdy klient był zadowolony tak w momencie zakupu jak i później - użytkując sprzęt.
Okapy firmy Smeg są kojarzone z walorami estetycznymi. Smeg w segmencie okapów kuchennych ma przeogromny wybór nie tylko modeli okapów ale także całą gamę kolorów, więc firma zaiste słynie z wyrafinowanego sprzętu. Niezależne od tego czy wolisz stonowane, basicowe kolory czy też finezyjne barwy, Okapy ze Smega z pewnością wyjdą naprzeciw Twoim oczekiwaniom.


Okapy SMEG - design 


Wygląd wyglądem ale...Wielu konsumentów nie zdaje sobie sprawy, że Okapy kuchenne Smeg mają niebywale dobrze oceniane przez ekspertów parametry na arenie międzynarodowej. Czynnikiem determinującym wybór okapu Smeg są zazwyczaj: cicha praca okapów, wydajność okapu Smeg, sposób montażu okapu Smeg ale również wygląd okapów firmy Smeg.

Rodzaje okapów SMEG 

Jest bardzo wiele linii wzorniczych Smega, niektóre są tak skonfigurowane by pasować do innych urządzeń marki Smeg, które są również dostępne w Sklepie 13 VIP. Niezależnie od tego jakiego okapu potrzebujesz u nas na pewno go znajdziesz. Okapy wyspowe, przyścienne, sufitowe do zabudowy, podszafkowe a nawet nieprzeciętny okap do zabudowy w blacie kuchennym.

Nasi klienci coraz częściej wybierają tak niekonwencjonalne rozwiązania jak okap zabudowany w blacie. Ten rodzaj okapów Smega powstał jako panaceum na bolączki kuchni o mniejszym metrażu. Na przykład Okap Smeg zabudowany w blacie linii Universal KDD90CNE jest wysuwany z blatu. Wśród korzyści tego typu rozwiązań znajdziemy dobre zagospodarowanie przestrzeni. Okap jest widoczny tylko gdy jest używany.


Okap przyścienny czy wyspowy Smega nada charakteru i niepospolitego designu każdej kuchni. Okapy o nietypowym wzornictwie jak Smeg - Cortina - okap wyspowy KCI19AOE są niekiedy idealnym rozwiązaniem jako ozdobnik w kuchni. Nie musisz jednak wierzyć nam na słowo, sprawdź ofertę Sklepu 13 VIP lub odwiedź nas stacjonarnie. Posiadamy wiele modeli okapów Smeg na ekspozycji, a nasi architekci oraz eksperci od sprzętu z przyjemnością pomogą Ci wybrać sprzęt odpowiadający Twoim oczekiwaniom.
Linia wzornicza 50's Style Smeg jest jedną z najbardziej kreatywnych linii wzorniczych okapów i innych sprzętów AGD Smega. Symboliczne obiekty zmieniające przestrzeń, w której się znajdują to niecodzienny widok. Jednym z takich okapów kuchennych jest okap przyścienny KFAB75RD o szerokości 75 cm w barwie głębokiej czerwieni. Nie da się przejść obojętnie obok tak dobrze wykrojonego okapu.