Strona główna

Strona główna

AGD

Pokazano 1-24 z 1716 pozycji

Najlepszy sprzęt AGD marek premium 

W sklepie internetowym 13VIP.pl oferujemy duży wybór urządzeń AGD wiodących  światowych marek, które dzięki innowacyjnym funkcjom, zaawansowanym technologia ułatwią Ci codzienność. 

Oferujemy m.in. najnowszej generacji pralki z automatycznym dozowaniem detergentów, energooszczędne zmywarki z podnoszonymi koszami, lodówki z najnowszymi systemami utrzymującymi świeżość, do zabudowy jak i wolnostojące, kuchenki mikrofalowe do zabudowy. Posiadamy w sprzedaży także hit ostatnich lat - nowoczesne piekarniki parowe i standardowe, dzięki którym zostaniesz prawdziwym szefem kuchni w swoim domu! Oferujemy także płyty grzewcze: gazowe, indukcyjne o różnych rozmiarach oraz szeroką ofertę okapów z nowatorskimi systemami oczyszczania powietrza. 

Bezpieczne zakupy u autoryzowanego przedstawiciela 

Dzięki autoryzowanej współpracy z największymi producentami urządzeń AGD oferujemy produkty cechujące się najlepszą jakością, niebywałą funkcjonalnością, innowacyjnymi funkcjami oraz gwarancją. Oferujemy: urządzenia marki Miele, sprzęt AGD marki Electrolux, bogatą ofertę urządzeń z każdej kategorii włoskiej marki SMEG, ponadto w ofercie posiadamy szeroką gamę produktów AEG, Elica, Falmec, Faber, Franke, KitchenAid, Nivona, Whirlpool i innych światowych marek. 

Wszystkie urządzenia AGD do kuchni dostępne w ofercie naszego sklepu 13VIP.pl są urządzeniami premium. Cenimy sobie jakość i niezawodność oferowanych sprzętów. Oferujemy bezpieczny transport, długoletnią gwarancję a także wsparcie po sprzedażowe. Dodatkowo istnieje możliwość instalacji zakupionych sprzętów. 

Innowacyjność ułatwiająca codzienność

Wprowadzamy na rynek innowacyjne urządzenia AGD które zmieniają poziom życia na lepsze. Jako autoryzowany partner światowych marek oferujemy naszym klientom rozwiązania o których nawet nie słyszeli! Piekarniki parowe z kamerą i obsługą przez aplikację w telefonie, dzięki którym możesz wstawić obiad dla rodziny w drodze powrotnej z pracy. Ekspresy do kawy jak z najlepszych kawiarni z systemami mielenia różnych kaw, profilami użytkowników które budzą Cię zapachem kawy każdego poranka. Zmywarki które zużywają minimum wody, same dozują detergent i dostosowują program do zabrudzeń. Lodówki z systemami zapewniającymi dłuższą świeżość produktów, z systemami biofresh, jonizacją powietrza, dozownikami lodu i wody a nawet z szufladami do szokowego chłodzenia potraw.

Jeżeli szukasz idealnych rozwiązań do swojej kuchni – napisz do nas! Wykwalifikowany personel idealnie dobierze urządzenia do Twoich potrzeb.