Winiarki Smeg

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

WINIARKI SMEG 

Winiarki to segment, który z roku na rok ulega wzrostom sprzedaży. Przyczyn jest kilka. Polski konsument, który w ostatnich latach zmienił przyzwyczajenia jeśli chodzi o spożycie alkoholi. Nastąpił spadek zainteresowania konsumpcją alkoholi najmocniejszych ( wódki ). Tą przestrzeń wypełniły wina. Wina jednak wymagają właściwego przechowywania aby nie utracić ich wartości. Wiedza o tym staje się też większa. Nowoczesne budownictwo, kuchnie o większej przestrzeni często połączone z aneksem jadalnym lub salonem dają większą przestrzeń a co za tym idzie pozwalają na zabudowę dodatkowych urządzeń. To wzięli pod uwagę producenci urządzeń AGD. Miedzy innymi też SMEG. Włosi postanowili zaoferować szeroki wachlarz winiarek.

W ofercie producenta znalazły się winiarki poczynając od najpopularniejszych urządzeń podblatowych montowanych na wyspach albo w ciągu zabudowy kuchennej w dolnych partiach mebli. Tej wielkości winiarki są w stanie pomieścić 38 butelek o pojemności 0,75 litra.

Dla bardziej wytrawnych koneserów win Smeg proponuje bardziej pojemne urządzenia. Są to winiarki wolnostojące o wysokości 186cm. W tak dużej winiarce możemy zmieścić aż 197 butelek wina.

Sporą gamę winiarek stanowią urządzenia kompaktowe o wymiarach 60cm na 45cm idealnie komponująca się w jednej linii zabudowy wraz z innymi urządzeniami takimi jak piekarnik, kuchenka mikrofalowa czy ekspres do kawy.

Winiarki kompaktowe mieszczą 21 butelek wina o pojemności 0,75 litra rozmieszczone na trzech poziomach.

Idealnym dopełnieniem winiarki kompaktowej jest szuflada someljera z niezbędnym wyposażeniem, które jest bardzo elegancko rozmieszczone na drewnianej podstawie.

Przy zamówieniu winiarki należy rozważyć kierunek otwierania drzwi gdyż konstrukcyjnie ten jest niezamienialny. W związku z tym producenci mają w swojej ofercie urządzenia otwierane na lewą i prawą stronę. Nie dotyczy to winiarek kompaktowych gdyż te otwierają się tylko na prawą stronę.

Istotną cechą oprócz specyfikacji technicznej jest sam wygląd winiarki. Musi ona pasować zarówno kolorystycznie jak i stylistycznie do innych urządzeń producenta. Smeg stosuje winiarki z całkowicie szklanym frontem jak też z połączeniem szkła i stali.

Sprzedaż winiarek wzrasta z roku na rok. Zainteresowanie tym produktem systematycznie wzrasta. Planujesz zakup? Napisz do nas - pomożemy w wyborze idealnej winiarki.