Blendery Smeg

Pokazano 1-24 z 31 pozycji

BLENDERY SMEG

Głównym celem użytkowym blendera jest rozdrabnianie, miksowanie, kruszenie produktów spożywczych. Za pomocą blendera sprawiamy że kawałki jedzenia zmieniają się w jednolitą masę. To praktyczne urządzenie kuchenne. Blender możemy wykorzystać do przyrządzenia pysznego koktajlu z warzyw i owoców ale także do zrobienia zupy krem.
To nie wszystko! Korzystając z blendera możesz także pokruszyć orzechy, lód czy też przygotować masę na ciasto.
Wybierając blender najlepiej pasujący do nas, naszego trybu życia i potrzeb warto zastanowić się jakiego blendera potrzebujemy?

Wyróżniamy blendery ręczne, blendery kielichowe oraz blendery z zestawem akcesoriów. Każdy z nich bedzie wykonywał podobną pracę.

Poza funkcjonalnością blenderów włoskiej marki Smeg oczywiście wielu z nas zwróci uwagę na wybór kolorystyczny jaki oferuje Smeg!

Blendery tak jak wszystkie sprzęty marki Smeg mają wielki wachlarz kolorów do wyboru. Dzięki temu możemy stworzyć w swojej kuchni piękne ozdobniki, które będą też funkcjonalne!

Czym za tym różni się blender ręczny a blender kielichowy?


Kielichowy posiada w zestawie szczelny kielich, dzięki czemu ryzyko wydostania się płynu poza pojemnik jest niemożliwe. Przy blenderze ręcznym możemy wykorzystać jakikolwiek pojemnik posiadany w domu, wówczas musimy dobrać naczynie odpowiednich wymiarów i głebokości, w przeciwnym razie ciecz może znaleźć się na naszym blacie. Blender ręczny zajmuję nieco mniej miejsca i przestrzeni w kuchni, więc jeśli w twojej kuchni nie ma zbyt wiele miejca na przechowywanie tego typu sprzętów to być może blender ręczny Smeg będzie lepszym wyborem.
Ważnym aspektem w blenderach jest moc blendera. W blenderach ręcznych SMEG jest to wartość 700W. W połączeniu ze świetną jakością blenderów Smeg jest to mocny blender zdolny pokruszyć nawet lód. Blendery kielichowe Smeg mają zazwyczaj moc 800W, 4 poziomy prędkości pracy silnika oraz program ochrony silnika.
Blender ręczny z akcesoriami Smeg zazwyczaj posiada w zestawie ramię do rozgniatania, rozdrabniacz, końcówkę do ubijania oraz kielich do blendowania. Daje nam to całe spektrum możliwości. Ubijanie białek jaj - nie stanowi problemu dla SMEG - Blender ręczny, czarny HBF02BLEU!
Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić blender zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sklepu 13 VIP. W zakładce dedykowanej firmie SMEG na naszej stronie znajdziesz blendery z każdej kategorii - https://www.13vip.pl/2237-blendery-smeg - kliknij i sam sprawdź !