Kuchenki mikrofalowe do zabudowy

Pokazano 1-24 z 34 pozycji

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy stały się od wielu lat bardzo popularne. Nie tylko ze względu na minimalizm ale przede wszystko na nowoczesność. Wiele osób w dzisiejszych czasach remontując mieszkanie, dom czy kupując nową nieruchomość wykorzystuje ten rodzaj zabudowy, aby zyskać miejsce na kuchennym blacie. Ten dyskretny, a bardzo funkcjonalny sposób zabudowy, to rozwiązanie dla tych co cenią sobie styl i dobre zorganizowanie w kuchni. Zalety zabudowy, to dodatkowe miejsce i pomoc w gotowaniu dzięki inteligentnemu rozwiązaniu w innowacyjnych kuchenkach mikrofalowych. Dostępne na Polskim rynku marki: SMEG, Electrolux, Whirlpool wkomponowują w każdy styl.

Codzienne gotowanie przy tego rodzaju kuchenkach mikrofalowych staje się różnorodne i zajmuje niewiele czasu. Pojemności mikrofal i ich funkcje m.in. rozmrażanie produktów, podgrzewanie, funkcje grillowania czy technologia 3, jak wkuchenkach mikrofalowych firmy Whirlpool dają niezliczone możliwość gotowania jednocześnie różnych potraw pozostawiając niezmienione smaki. Warto zauważyć podobną nowoczesną technologie przy mikrofalówkach firm Smeg i Elektrolux, które są urządzeniami ponadczasowymi i niezawodnymi. Kuchenki mikrofalowe do zabudowy z innego rodzaju sprzętami elektrycznymi np. ekspres do kawy czy płyta indukcyjna komponują się w całość nadając wnętrzu piękny wygląd.

Sposób na szybki posiłek

Ceny kuchenek mikrofalowych do zabudowań różnią się w zależności od ich dodatkowych funkcji. Kuchenki mikrofalowe firmy Smeg z nowej linii, to m.in.

  • 3 programy automatyczne;
  • 3 funkcje pieczenia - mikrofala, mikrofala z grzałką grilla, mikrofala grill;
  • rozmrażanie przez podanie wagi, czasu plus szybkiego startu;
  • duża pojemność
  • funkcja ECO-logic, która zmniejszenie zużycie energii oraz inne zalety.

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy, są również niezawodne pod względem opcji termoobiegu. Równomierny obieg gorącego powietrza jak np. w mikrofalówkach firmy Elektrolux i Whirlpool, to pewność dobrze ugotowanych potraw np. kurczaka. Te urządzenia, dbają aby gotowane warzywa i inne potrawy nie straciły cennych składników odżywczych, a dodały jeszcze bardziej oryginalnego smaku podniebieniu. Srebrna, czarna, srebrne szkło, kremowa kuchenka mikrofalowa pasować będzie zarówno do stylu nowczesnego - jak i ostatnio bardzo modnego skandynawskiego czy już nieco mniej wyszukanego stylu rustykalnego. Nowoczesne i bardziej awangardowe zachowają przytulny i oryginalny wygląd kuchni, a dzięki idealnym proporcjom wymiarowym dopasują się idealnie w każdej zabudowie.

Wiele zalet kuchenek mikrofalowych oraz ich stopnie podgrzewania i szybkiego rozmrażania wyrobu, pojemności, systemy otwierania w lewo czy do dołu (Whirlpool) samemu pozwalają wybrać najbardziej odpowiednią, żeby funkcjonalnością, estetyką i pojemnością dopasowały się do zabudowania we wnętrzu. Należy podkreślić bezpieczeństwo kuchenek mikrofalowych, chociażby na uwagę zasługuje specjalna powłoka przeciw odciskom palców (Elektolux). Dodatkowo panele sterowania podpowiadają jaką funkcję wybrać, w zależności od przygotowywanej potrawy. Wbudowany minutnik ze specjalnym sygnałem dźwiękowym informuje o gotowym jedzeniu.