AGD do zabudowy

Pokazano 1-24 z 1673 pozycji

AGD do zabudowy

Kiedy zapragniecie aby Wasze wnętrza charakteryzowały się harmonijnym, spójnym wyglądem, ogromnym problemem może stać się próba dopasowania tradycyjnych sprzętów AGD do Waszych wymarzonych mebli. Wyobraźmy sobie piękną zabudowę kuchenną, z frontami lakierowanymi na wysoki połysk i lśniącym kamiennymi blatem. Na środku której, umieszczona zostaje wolnostojąca, srebrna zmywarka czy emaliowana kuchenka gazowa. Na szczęście producenci porządnych sprzętów AGD przewidzieli takie sytuacje i przystosowali swoje urządzenia do Waszych zabudów meblowych. Dając nam wybór czy urządzenia mają być widoczne czy schowane za frontem. Nowoczesne czy stylowe.

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą prestiżowych sprzętów AGD do zabudowy . Stale utrzymując najwyższy standard obsługi, zapewniamy naszym klientom kompleksowość poprzez fachową obsługę, doradztwo na najwyższym poziomie, bezpieczny transport, kończąc na montażu i opiece po sprzedażowej.

Oferujemy Państwu sprzęt AGD do zabudowy, indywidualnie dopasowany do Państwa potrzeb .

Urządzenia Premium bezpośrednio od najlepszych dostawców na świecie.

Bez wątpienia piekarnik to najważniejsze urządzenie do przygotowywania potraw. To Wy jesteście szefami waszej kuchni, a z piekarnikiem macie do czynienia nie od dziś. Teoretycznie, więc wiecie najlepiej co jest Wam potrzebne, a co nie. Nie podważalną prawdą jest jednak, że nowoczesne piekarniki do zabudowy to już nie te piekarniki co z przed lat. Są dużo bardziej zaawansowane technologicznie i posiadają mnóstwo funkcji , które sprawiają, że nawet „ niedzielny” kucharz przyrządzi swoim najbliższym wykwintne dania. Dlatego przed zakupem nowego piekarnika warto zrobić wnikliwy research lub… zdać się na Nas.

Trafnie dobrany piekarnik znacznie podniesie wasze „kucharskie kompetencje”. Jakość waszych potraw sprawi, że chętniej będziecie przyrządzać posiłki sami, co finalnie zmieni styl Waszego życia na lepsze.

Mając wieloletnie doświadczenie w branży stale wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, by sprostać ich oczekiwaniom. Poniżej kilka istotnych wskazówek, które mają za zadanie uświadomić przyszłego potencjalnego posiadacza "piekarnika idealnego" co może mieć (pamiętaj, że może, nie musi) – Wybór należy do ciebie! My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by był to wybór świadomy. Poniżej kilka przydatnych informacji.

Kompaktowy? (czyli o wysokości 45cm.) czy tradycyjny? ( wysokości 60cm.), a może piekarnik o szerokości 90cm.? dla bardziej wymagających. Sterowanie: dotykowe - jak w smartfonach, za pomocą pól sensorycznych, a może pokrętła – tradycyjnie. Pojemność komór (na naszym rynku oscyluje w granicach ok. 30-90 litrów). Odpowiednio dobrana komora da możliwość przygotowania posiłku dla całej rodziny. Programy automatyczne to Wasza gwarancja sukcesu, nie ważne czy pieczesz cielęcinę czy drób nie musisz znać odpowiedniego trybu pracy, temperatury ani czasu w jakim potrawa będzie gotowa, taka korzyść z posiadania programów automatycznych. np. funkcja Dual Cook tzn. piekarnik dwustrefowy. Bardzo przydatna w momencie gdy pojawia się ktoś, kto w tym samym czasie co my pragnie skorzystać z piekarnika, lub sami pieczemy, pieczemy, pieczemy. Możemy też wyciągnąć separator i wykorzystać całą komorę. Termosonda - służy do precyzyjnego pomiaru temperatury . Niektóre piekarniki posiadają pieczeniomierz bezprzewodowy. Funkcje czyszczenia: auto czyszczenie tzn. samo czyszczenie, czyszczenie z pomocą pary, pyroliza (czyszczenie za pomocą bardzo wysokiej temperatury), wkłady katalityczne. Sous Vide Bardzo modna w ostatnim czasie funkcja gotowania w próżni. Prowadnice drabinkowe czy teleskopowe, a może wysówy FlexiClip ergonomiczne i komfortowe.

Ciekawostką dla nie których, a dla innych rzeczą niezbędną jest np. kamera w komorze gotowania, bezprzewodowy pieczeniomierz, TasteControl - automatycznie szybkie schładzanie. Funkcja chłodny front – perfekcyjna ochrona przed poparzeniami. MotionReact- urządzenie reaguje na zbliżenie: włącza się oświetlenie. Funkcje czasowe – Sami planujemy godzinę rozpoczęcia i zakończenia pieczenia.

Wykaz Piekarników –piekarnik gazowy, piekarnik elektryczny, piekarnik parowy. Piekarnik parowy z funkcją pieczenia, piekarnik elektryczny z funkcją mikrofali, Mikrofalówka, mikrofala, piekarnik z funkcją grill, piekarnik w stylu retro, Urządzenia do gotowania na parze- dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach.

Nie wiesz który wybrać? Zastanów się do czego będziesz go używał. Co dla ciebie jest ważne.

Płyty grzewcze – płyta gazowa, płyta ceramiczna, płyta indukcyjna, płyta elektryczne, płyta indukcyjno-gazowa, płyta zintegrowana z wyciągiem.

Obecnie najbardziej popularne są płyty indukcyjne. Łatwo zauważyć ogromny postęp technologiczny, zaawansowane sterowanie oraz bezpieczeństwo użytkowania. Mimo wysokiej ceny duże zainteresowanie mają płyty bez wyznaczonego pola grzewczego oraz płyty ze zintegrowanym wyciągiem.

Wyciągi kuchenne – okapy przyścienne, okapy zabudowane w szafce, wyciągi wyspowe. Okap o dużej wydajności. Okap z pilotem. Okap z filtrem węglowym, wyciąg kuchenny tuba, wyciąg kuchenny z blatu, okap kuchenny bez podłączenia do komina, okap kuchenny kominowy, Okap o dużej mocy. Dziś Okap nie jest jedynie urządzeniem do filtracji powietrza. Może pełnić On rolę dekoracyjnej lampy bądź jonizatora powietrza.

Ekspresy do kawy - kolbowy? czy automatyczny? Ekspres do kawy świetnie sprawdzi się w biurze jak i w domu. Dzięki Najwyższej klasy Ekspresom do zabudowy każdego dnia przygotujesz powtarzalną kawę na poziomie Baristy.

Chłodnictwo - Chłodziarka, chłodziarko-zamrażarka, chłodziarko- zamrażarka Side by Side, chłodziarko- zamrażarka French Door, Winiarka, Lodówka, lodówka z kostkarką, chłodziarka z kostkarką do zabudowy, chłodziarka z dużą zamrażarką,

By zachować na dłużej świeżość produktów spożywczych. Przy optymalnej wilgotności w szufladach– Technologia świeżości. Owoce i warzywa jeszcze dłużej zachowują świeżość , podobnie jak mięso, ryby i nabiał. Dłuższa świeżość produktów oznacza zdecydowanie mniej marnotrawstwa. Obecnie każdy obywatel UE wyrzuca średnio 179 kilogramów owoców, warzyw i innych artykułów spożywczych rocznie. Dzięki rozwiązaniu Bio Fresh mniej jedzenia trafia do kosza, a Ty w ten sposób chronisz środowisko.

Zmywarki - zmywarka 45cm. , zmywarka 60cm. Zabudowana, w pełni zintegrowana lub tylko częściowo z widocznym panelem sterowania. Zmywarka z podnoszonym koszem zmywarka z szufladą na sztućce, zmywarka z automatycznym otwieraniem. Pamiętaj, że średnio podczas jednego cyklu zmywania w zmywarce zużywasz od 7-13 litrów wody. Szacuje się, że podczas zmywania ręcznego tej samej ilości naczyń zużywamy 80 litrów wody, więc 8 razy więcej.

Ciekawostka:

Zmywarka od firmy MIELE wprowadziła pierwsze na świecie automatyczne dozowanie ze zintegrowanym PowerDisk. Zmywarka i specjalny granulat proszku stanowią precyzyjnie dobrany system - dozowanie odbywa się pod kątem wybranego programu i w optymalnym momencie. Dobrze dobrana zmywarka z pewnością zatroszczy się o twoją zastawę stołową i szkło, równie dobrze jak Ty.

Szuflady do pakowania próżniowego– Sous-Vide ( z francuskiego w próżni) metoda wolnego gotowania potraw, zamkniętych szczelnie w plastikowej torebce. Szuflady do podgrzewania – podgrzewanie naczyń, podgrzewanie potraw.

Jeżeli szukasz urządzeń AGD dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę i pomoc w wyborze idealnych sprzętów AGD.