Filtruj według

Cena

Cena

  • 339,00 zł - 779,00 zł

Miksery ręczne

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Mikser ręczny stanowi nieodzowny element każdej dobrze wyposażonej kuchni. Tradycyjne miksery doskonale radzą sobie z codziennymi zadaniami, jakie wiążą się z domowym przygotowywaniem potraw oraz deserów. Pieczenie i szybkie gotowanie jest możliwe dzięki dobrym jakościowo sprzętom, które idealnie sprawdzają się w domowych warunkach, ale jednocześnie niczym nie odbiegają od fachowych zestawów, z jakich korzystają zawodowcy.

Nowoczesne miksery ręczne – ciekawy design

Współczesne miksery ręczne w niczym nie przypominają już tych, z których korzystały nasze mamy oraz babcie. Obecnie nowoczesna kuchnia może zostać wyposażona w wysokojakościowy mikser, który nie tylko ma wiele interesujących funkcji, ale również ciekawie wygląda. Interesujący design to aspekt, na jaki wiele osób obecnie zwraca uwagę. W dziedzinie mikserów ręcznych producenci znanych firm jak np. SMEG, WMF EL czy Bugatti doskonale zdają sobie z tego sprawę. Współczesne produkty do kuchni cieszą się unikalnym designem, który doskonale wpisuje się w trendy i jednocześnie jest bardzo unikatowy. Linia wzornicza 50's Style to tylko jeden z przykładów połączenia dobrego stylu i nowoczesności. Elegancki i stylowy sprzęt do kuchni nie musi być tylko marzeniem, ponieważ obecnie na rynku są już miksery, które spełniają marzenia nawet najbardziej wymagających pań domu.

Nowe funkcję na miarę XXI wieku: miksery ręczne w praktyce

Stary mikser kuchenny dość często się psuje? A może przepisy na ciekawe dania z Internetu wymagają nowego sprzętu z funkcjami, których nie posiadają stare modele? W nowoczesnych mikserach ręcznych 9 poziomów prędkości ubijania to standard, więc wcale nie trzeba ograniczać się do 5. Nowoczesne miksery są również wyposażone w system smooth start, wygodny i praktyczny minutnik oraz licznik sekund. Dzięki tym funkcjom miksowanie nie będzie już się kojarzyć z ciągłym zerkaniem na zegarek lub ustawianiem budzika czy alarmu pod kątem wybranego przepisu. Funkcja turbo umożliwia sprawną pracę, a dzięki sterowaniu za pomocą tradycyjnych przycisków obsługa sprzętu jest bajecznie prosta – tak jak w starych typach mikserów ręcznych.  Wyposażenie nowoczesnego miksera jest większe niż miało to miejsce w przypadku starych typów – miksery często posiadają teraz kilka końcówek do ubijania, hak do ciasta, trzepaczki ze stali nierdzewnej, a zmiana końcówek jest szybka i nie stanowi problemu.

Udogodnienia w nowoczesnych mikserach ręcznych: to także jest godne uwagi

Nowoczesne miksery często posiadają również praktyczny schowek na kabel, dzięki któremu sprzęt zaraz po umyciu można bezpiecznie schować do szafki, a kabel nie będzie stanowić problemu. Duża moc silnika miksera umożliwia wyrabianie różnego rodzaju ciast zupełnie bezdotykowo. Jest to możliwe nawet w przypadku ciasta drożdżowego. Pokazuje to, że naprawdę miksowanie masy czy ubijanie jajek nie jest tu jedyną możliwością. Wiele nowoczesnych modeli można bez trudu obsługiwać jedną ręką. Korzystanie z mikserów ręcznych może być bardzo wygodne i praktyczne.