Filtruj według

Cena

Cena

  • 696,00 zł - 2 799,00 zł

Wyciskarki do cytrusów

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Wyciskarki do cytrusów to świetne uzupełnienie każdej kuchni. Posiadając taki sprzęt można stworzyć wiele przepysznych soków czy dodatków do dresingów i dań, które wymagają użycia soku z owoców cytrusowych. Naturalne, świeżo wyciskane soki to doskonałe źródło energii, witamin i mikroelementów, które powinny być dostarczane naszemu organizmowi każdego dnia. Sprzęt ten to nie tylko elektroniczny gadżet. Jest to również urządzenie, które pomoże i zachęci nawet najmłodszych do spożywania większej ilości owoców.

Dlaczego warto zainwestować w wyciskarki do cytrusów?

Urządzenia, które są dostępne w naszym asortymencie to sprzęt wysokiej klasy od renomowanych producentów. Nasz sklep został wyposażony w takie marki jak: Esspressions, Buggatti Vita czy Smeg. Wyciskarki do cytrusów tych firm to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości soków, które można otrzymać podczas ich użytkowania. Dzięki odpowiedniej sile, jaka jest używana w trakcie wyciskania owocu, można być pewnym, że do naczynia zostanie oddane całe bogactwo witamin i minerałów, jakie może być zaoferowane przez naturalny, świeżo wyciskany sok i sprzęt tej klasy. Stożki oraz elementy pomocnicze takie jak dzióbek i filtr są wykonane ze stali nierdzewnej, która jest niezwykle odporna na działanie kwasów, które są zawarte w sokach z cytrusów.

Pokrywka z TritanTM jest wolna od BPA, co sprawia, że jest niezwykle bezpieczna dla osób użytkujących wyciskarkę do cytrusów. Szczególnie wyjątkowym jest tutaj producent Smeg, którego znakiem rozpoznawczym jest niezwykła elegancja oraz dbałość o jakość i ogólny design oferowanego przez firmę sprzętu. Niewielka waga oraz rozmiar wyciskarek do cytrusów to kolejny plus tych urządzeń. Dzięki temu każdy z nas może zaopatrzyć się w wytrzymały oraz poręczny sprzęt, który można używać codziennie, bez obaw o bezpieczeństwo i higienę. Niezwykle prosta konstrukcja umożliwia ich łatwe umycie oraz dotarcie do każdej szczeliny, w której mogły nagromadzić się pozostałości po wyciskanych owocach.

Wyciskarki do cytrusów klasy Premium - nowa jakość w Twojej kuchni!

Wyciskarka do cytrusów może być gadżetem, ale też głównym urządzeniem, które odgrywa ważną rolę w diecie. W przypadku osób, które cenią soki za ich właściwości prozdrowotne, już nawet kilkukrotne użycie tego sprzętu może pomóc zrównoważyć koszty diety oraz codziennych zakupów w sklepie i na mieście. Dzięki niewielkiemu poborowi mocy, wyciskarki do cytrusów są sprzętem, który nie wpływa na wydatki związane z energią elektryczną. W ten sposób można wzbogacić swoje codzienne menu o dodatkową porcję owoców, które są niezwykle ważne w zdrowym odżywianiu. Nowoczesne wzornictwo, które zostało zaprezentowane w dostępnych modelach, sprawia, że taki sprzęt odnajdzie się w każdej kuchni, w której ceni się jakość!

Decydując się na zakup w naszym sklepie zyskujesz również wsparcie specjalistów, którzy są dostępni na każdym etapie zamówienia. Każdy produkt jest również opatrzony kompletem dokumentów gwarancyjnych oraz certyfikujących, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowe.