Miksery planetarne Smeg

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Miksery planetarne Smeg
Co robi mikser planetarny? Jakie ma funkcje i zastosowanie? Czym różni się mikser planetarny od miksera ręcznego?
Mikser planetarny to z pewnością jedno z najbardziej wielofunkcyjnych urządzeń. Nie tylko przyśpiesza pracę w kuchni przy przygotowywaniu potraw ale także poprawia końcowe efekty naszej pracy.
Fani pieczenia ciast wiedzą jak długo należy ubijać pianę z białek aby stała się sztywna. A co gdyby wbić białka, nastawić mikser na odpowiednie obroty i zająć się w tym czasie przygotowywaniem owoców do bezy albo zrelaksować przy kawie? Dzięki takim sprzętom jak mikser planetarny możemy szybciej i lepiej zagospodarować czas spędzany w kuchni. Jedni  lubią spędzać czas w kuchni gotując, drudzy nie koniecznie.. mimo to mikser planetarny będzie świetnym pomocnikiem codziennych czynności.
Mikser planetarny w zależności od końcówek jakie są w zestawie czy też możliwości ich dokompletowania potrafi mieszać, ugniatać, roztrzepywać, wyrabiać ciasto, miksować. Mikser planetarny Smeg w wyposażeniu standardowym posiada rózgę ze stali nierdzewnej, aluminiowe mieszadło, hak do ciasta, misę o pojemności prawie 5 litrów, co stanowi dużą pojemność na tle innych urządzeń tego rodzaju oraz osłonę na miskę. Każde z akcesoriów pełni ważną funkcję.
Osłona na misę nie jest popularnym akcesorium w mikserach planetarnych, natomiast Smeg wie jak zapewnić użytkownikowi mniej sprzątania po mieszaniu kremu. Osłonka na mikser Smeg dodatkowo jest wyprofilowana tak, abyśmy nie musieli jej zdejmować chcąc dodać kolejny produkt. Takie małe dopracowane do perfekcji detale sprawiają, że marka Smeg jest wyjątkowa!
Dużą determinantą wyboru miksera planetarnego Smeg zamiast miksera ręcznego jest wygoda użytkowania. Mikser ręczny musimy trzymać w ręku przez cały proces mieszania czy ubijania a mikser planetarny włączamy i możemy zająć się innymi czynnościami. Dodatkowo mikser ręczny zazwyczaj ma mniejszą moc niż mikser planetarny.
Smeg to doskonałe rozwiązanie dla osób, które gotują codziennie ale także dla tych okazjonalnych kucharzy.
Miksery planetarne Smeg posiadają 10 poziomów prędkości pracy silnika z Smooth Start. Zakres regulacji obrotów jest duży więc do każdej przygotowywanej masy dopasujesz odpowiedni tryb. Urządzenie dysponuje mocą 800W - jest to bardzo dobra wartość tego parametru. Dzięki takiej mocy nie napotkamy w kuchni żadnej przeszkody.
Czy warto kupić mikser planetarny Smeg?
Według nas odpowiedz jest oczywista! Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Niedowiarków zapraszamy do odwiedzin sklepu stacjonarnego 13 VIP znajdującego się na Kawaleryjskiej 4C w Białymstoku. Chętnie pokażemy Ci całą kolekcję sprzętu AGD Smeg, jesteśmy pewni, że tak jak my - zakochasz się w Smegu!