Filtruj według

Cena

Cena

  • 5 899,00 zł - 21 999,00 zł

Winiarki

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

W ofercie naszego sklepu, znajdą Państwo funkcjonalne chłodziarki do wina takich firm jak: LIEBHERR, Smeg oraz Electrolux. Dzięki temu urządzeniu można zapewnić swojej kolekcji win optymalne warunki leżakowania przez cały czas, nienagannej jakości powietrze oraz zachowane na odpowiednim poziomie oświetlenie. Każdy z produktów posiada inną pojemność, określaną w litrach lub też w ilości standardowych butelek (wielkość 0,75 l). Największa z chłodziarek mieści aż 211 butelek, pozostałe natomiast 34, 33 oraz 21 butelek. Chłodziarki marki Electrolux pojemność mają wyrażoną w litrach, z czego największa wynosi 138 litrów, a pozostałe 56 oraz 49.


Idealne chłodziarki do win dla koneserów 

Niektóre z oferowanych przez nas modeli, posiadają funkcję kilku stref chłodzenia. Na górnych półkach temperatura może sięgać nawet 18 stopni, co zapewnia idealne warunki dla win czerwonych. Środkowe półki z nieco niższą temperaturą są dedykowane winom białym, a najniższe szampanom oraz winom musującym - tam temperatura spada do około 5 stopni.

Chłodziarki do win posiadają również praktyczne zabezpieczania przed dziećmi, chroniące przed przypadkowym wyłączeniem urządzenia. Gdy chłodziarka pozostaje zbyt długo otwarta (60sekund), rozbrzmiewa alarm akustyczny. Alarm na wyświetlaczu (optyczny) pojawia się natomiast wtedy, gdy we wnętrzu nastąpi niekontrolowany wzrost temperatury.

Urządzenia są wyposażane również w specjalny filtr FreshAirz węglem aktywowanym. Dzięki niemu jakość powietrza we wnętrzu wciąż jest utrzymywana na najwyższym poziomie, a same filtry są łatwe w wymianie. Obsługa chłodziarek jest prosta i intuicyjna, a odbywa się za pomocą dotykowych wyświetlaczy. Półki znajdujące się wewnątrz wykonane są z drewna, a zatem bezpiecznego materiału, nie wpływającego negatywnie na jakość wina i stan butelek. W chłodziarkach do wina zastosowane jest również przyciemnione szkło, chroniące bezpośrednio butelki przed zbytnim dostępem światła. We wnętrzu zastosowane oświetlenie jest LED-owe, odpowiednie dla win.

Prezentowane chłodziarki posiadają możliwość zmiany kierunku drzwi, a zatem można je dostosować do ustawienia w pomieszczeniu. Wykończenie niektórych z modeli jest odporne na zostawianie odcisków palców, co ułatwia utrzymanie urządzenia w nienagannym stanie. Chłodziarki oraz ich poszczególne części są wykonywane z różnorodnych materiałów, przede wszystkim z malowanego metalu oraz ze stali szlachetnej. Niektóre z elementów są wykonane natomiast z litego aluminium, głównie uchwyty.

W niektórych modelach zostało zastosowane również tłumione zamykanie drzwi, chłodziarka wydaje zatem minimalne ilości dźwięków. Każde z urządzeń charakteryzuje się jednak innym poziomem hałasu, na który warto zwrócić uwagę przed zakupem, podobnie jak i na pobór energii elektrycznej w ciągu roku. Chłodziarki do win posiadają również odmienne kształty oraz wymiary. Pomimo, iż niektóre z modeli posiadają pokaźną pojemność, wciąż są one kompaktowe i sprawdzą się nie tylko w dużych kuchniach, ale także mniejszych wnętrzach.