Zmywarki Smeg

Pokazano 1-24 z 93 pozycji

Zmywarki Smeg

Zmywarka powoli staję się standardowym elementem wyposażenia każdej polskiej kuchni. Jej posiadanie niesie za sobą szereg korzyści, dlatego nie dziwi, że zyskują na popularności. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że zmywanie to jeden z bardziej przykrych i uciążliwych obowiązków w naszym domu. Dodatkowo dochodzi aspekt ekonomiczny, a co za tym idzie też ekologiczny: mniej zużytej wody i detergentów to korzyść dla naszego portfela oraz planety.

Będąc już zdecydowanym na kupno zmywarki, szybko się zorientujemy, że zakup odpowiedniego sprzętu, to nie jest proste zadanie. Warto przy tym pamiętać o kilku ważnych rzeczach.

Zmywarka do zabudowy czy wolnostojąca?

Wybór między rodzajem zmywarki, w dużej mierze będzie zależał od przyjętej przez nas koncepcji wystroju kuchni. Wybierając wersję do zabudowy, nasza kuchnie na pewno będzie spójna i elegancka. Z kolei urządzenia wolnostojące są bardziej elastyczne, można je łatwiej zamontować i dają na większe pole do ewentualnych zmian.

Marka Smeg oferuje oba rodzaje zmywarek: zarówno nowoczesne, przystosowane do każdej zabudowy, jak i wolnostojące w charakterystycznym stylu retro.

W zmywarkach wolnostojących warto zwrócić uwagę na linię wzorniczą  50's Style. Na przykładzie modelu Smeg LVFABCR3 doskonale widać niepowtarzalny styl marki Smeg. Masywny chromowany uchwyt, pełne opływowe kształty, ciepłe kolory, chromowane detale – to cechy, które odnajdziemy we wszystkich sprzętach AGD  z linii 50’s Style. Dzięki nim twoja kuchnia od razu zwróci uwagę i stworzy niepowtarzalny klimat. Sprawdź i wybierz więcej urządzeń o tym niepowtarzalnym designie https://www.13vip.pl/2216-smeg

Urządzenia Smeg to połączenie mocnej estetyki, perfekcyjnego wykonania i nowoczesnej technologii.

Jaką szerokość zmywarki wybrać? 45 czy 60 cm?

Wszystkie zmywarki występują w dwóch zasadniczych szerokościach: 45 cm i 60 cm. Mniejsza wersja będzie bardziej odpowiednia dla osób mieszkających w pojedynkę lub rzadziej stołujących się w domu. Jeżeli mieszkasz w większym gronie, zdecydowanie odpowiedniejsza będzie zmywarka o szerokości 60 cm. Warto też zwrócić uwagę na wnętrze urządzenia, wielkość i rozmieszczenie koszy, a także możliwość ich reorganizacji. Bardzo użyteczne są też specjalne  szuflady lub kosze na sztućce. Pozwoli nam to lepiej dostosować urządzenie do naszych potrzeb.

Parametry techniczne oraz funkcje zmywarek SMEG

Ważną rzeczą, o której należy pamiętać, jest poziom wytwarzanego hałasu. Warto zwrócić uwagę na tę wartość, bo może się okazać, że w niewielkim mieszkaniu, pracująca zmywarka może na skutecznie zakłócać relaks, po doskonałym posiłku.

Inną przydatną funkcja może być opóźniony start. Pozwala ona na samoczynne włączenie się urządzenia późną porą, w czasie obowiązywania korzystniejszej taryfy na prąd.

Kolejna występująca różnica to panel sterowania: widoczny lub zintegrowany. Schowane przyciski mogą niepokoić niektórych z nas, ale uniemożliwia to dostęp dzieci do panelu, a niektóre urządzenia posiadają opcję wyświetlania czasu zmywania na podłodze przed zmywarką.

Jako autoryzowany sprzedawca marki Smeg gwarantujemy fachowe doradztwo i najlepsze ceny.

Jeżeli szukasz idealnej zmywarki marki Smeg – skontaktuj się z nami! 13vip.pl