Armatura Smeg

Pokazano 1-24 z 86 pozycji
Jak wiemy armatura to od niepamiętnych czasów nieodłączny element każdego mieszkania czy domu. Na przestrzeni lat podejście do armatury łazienkowej czy armatury kuchennej bardzo się zmieniło. Kiedyś bateria i zlew służyły do mycia rąk, naczyń i warzyw.
W czasach gdy w większości domów gości zmywarka, armatura pełni swoją podstawową funkcje mycia, natomiast jest także elementem ozdobnym w kuchni czy łazience. Trudno się temu dziwić. Smeg robi tak przepiękną armaturę, że trudno uwierzyć że jest ona na wyciągnięcie naszej dłoni!
Jak wybrać armaturę do kuchni? najlepszą odpowiedzią jest Smeg!
Często kojarzymy firmę Smeg z czajnikami, tosterami, mikserami i innym drobnym AGD. W rzeczywistości marka Smeg jest dużo bardziej rozbudowana.
W tej sekcji znajdziesz armaturę kuchenną, armaturę łazienkową, baterię zlewozmywakowe Smeg, zlewozmywak Smeg. Mamy tu nawet niespotykane zestawy armatury w kolorze miedzi, armaturę łazienkową w kolorze złota, baterie retro Smeg i wiele innch pięknych wzorów armatury łazienkowej oraz kuchennej.

Nie zależnie od tego z jakiego tworzywa ma być wykonany twój zlewozmywak w Sklepie 13 VIP w zakładce Smeg Armatura znajdziesz taki, który sprosta twoim oczekiwaniom. W swojej ofercie mamy zlewozmywaki ze stali nierdzewnej oraz z tworzywa syntetycznego Smeg!

Hitem ostatnich lat jest łazienka z czarną armaturą łazienkową Smeg. Wiele kupujących zastanawia się jak czyścić taką czarną armaturę, zwłaszcza gdy jest w kolorze czarnego matu. Otóż nie jest to tak trudne jak mogłoby się wydawać. Wystarczy przetrzeć armaturę ściereczką nasączoną w łagodnym detergencie i wuala.
Podobnie w kwestii czyszczenia ma się armatura do łazienki w odcieniach brązu, złota czy miedzi. Ładnie skomponowany zestaw baterii i zlewozmywaka może bardzo pozytywnie wpłynąć na aspekt wizualny łazienki czy też kuchni. Pięknym połączeniem będzie na przyład czarny zlew ze złotą lub srebrną baterią.

Jeśli lubisz nieco wariacji w komponentach kuchennych warto przyjrzeć się nietuzinkowym bateriom Smega. Idealnym przykładem jest bateria MIR8CR, która nie dość że kształtem nie przypomina zwykłej baterii kuchennej to jej pokrętła stylizowane są na lata 90'
Dużym plusem jest to, że Smeg posiada także zlewy wpuszczane w blat, niektórzy uważają to za niezbędne by nadać pomieszczeniu harmonii i estetyki.

Urządzając łazienkę często kupujący zwracają większą uwagę w łazience na wygląd armatury łazienkowej, zależy im aby dodawała uroku łazience, natomiast urządzając kuchnię zazwyczaj liczy się praktyczność armatury kuchennej a dopiero później wygląd baterii i zlewu.

Sklep 13 VIP oferuje armaturę i dla estetów i dla praktyków. Znajdziesz tu także coś pomiędzy armaturą wygodną i praktyczną a świetnie wyglądającą w twojej kuchni i łazience.
Jeśli chodzi o praktyczny zlew, Smeg ma wiele klasycznych, prostych a zarazem solidnych rozwiązań. Dobrym przykładem jest tu zlewozmywak Alba wpuszczany w blat LGM862-2 wykonany w całości ze stali. Dzięki swojej prostocie wpasuje się w każdą kuchnię.