Ekspresy Smeg

Pokazano 1-24 z 78 pozycji
Ekspresy SMEG

Ekspres zasadniczo pełni jasno określoną funkcję - parzy kawę. Możemy opisać to urządzenie tak prosto, ale nie będzie to odzwierciedlało jego funkcjonalności i zastosowania. Czy kawa to tylko napój mający za zadanie podwyższyć ciśnienie krwi aby jak najszybciej pobudzić organizm? Nasza odpowiedz brzmi nie! Napar z palonych, a następnie zmielonych lub poddanych instantyzacji ziaren kawowca to okazja do chwili wytchnienia, przerwy od pracy czy po prostu smak. Aby smak ten był doskonaly potrzebujemy ekspresu, który zaserwuje nam kawę niczym najlepszy barista.
Czy ekspres Smeg to dobry wybór na początek?
To najlepszy wybór na początek. Ekspres nie zajmuje dużo miejsca, jest praktyczny i będzie wyglądał cudnie w każdej kuchni! Kwestia doboru koloru pasującego do kuchni, innych urządzeń czy upodobań. Tutaj nie ma najmniejszego problemu, ponieważ firma Smeg jak zawsze przybywa z całą gamą kolorów swoich urządzeń!
Jaka jest różnica pomiędzy ekspresem kolbowym, przelewowym a automatycznym Smeg?
Można powiedzieć, że każdy z tych ekspresów będzie pasował pod różne upodobania ale także tryb życia kupującego. Ekspres kolbowy Smeg charakteryzuje się solidnością wykonania i ciemiężnymi mocnymi elementami składowymi. jest to ulubiony rodzaj ekspresu baristów na całym świecie, co może nam podpowiadać, że będzie on świetnym rozwiązaniem dla koneserów dobrej kawy. Osoby, dla których parzenie i picie kawy to przyjemny rytuał, pokochają ekspres kolbowy Smeg o mocy 1350W.

Ekspres przelewowy wyróżnia się prostym systemem parzenia. Zmieloną kawę umieszczamy w specjalnym filtrze do, wlewamy wodę do pojemnika a reszta zajmuje się ekspres przelewowy Smeg. Ekspres DCF02PKEU jest dobrym wyborem do domów, w których mamy więcej amatorów świerzej kawy niż jeden ale nie stanowi to reguły. W ekspresie przelewowym występuje dzbanek więc rekomenduje się go do przyrządzania większych ilości kawy. warto wspomnieć, że ekspres Smeg DCF02PKEU posiada podstawkę na dzbanek z funkcją podgrzewania bądz utrzymywania w cieple zaparzonego wcześniej napoju.

Ekspres automatyczny pozwala na zaparzeniu kilku rodzajów kaw, w tym również mlecznych dzięki zainstalowanej dyszy do spieniania mleka. Ma prosty klasyczny kształt. Będzie wyglądał świetnie w minimalistycznych, nowoczesnych kuchniach.

Ekspresy wolnostojące Smeg swoich fanów zaskarbily sobie wieloma aspektami technicznymi oraz zewnętrznymi. Ponadto są mobilne i w odróżnieniu od ekspresów w zabudowie możemy w każdej chwili zmienić ich lokalizację aby dopasować umiejscowanienie urzadzenia do reszty urządzeń i naszego komfortu użytkowania.

Smeg jak we wszystkich swoich włoskich urzadzeniach dodał dużą wariacje kolorów do swojej oferty, aby każdy znalazł swój wymarzony kolor. Jeśli interesuje Cię nowoczesny, retro design urządzeń AGD to Smeg z pewnością spełni twoje oczekiwania. W celu sprawdzenia kolorów i rzeczywistego wyglądu Urządzeń Smeg zapraszamy na Kawaleryjską 4c Białystok Salon 4Home&Kitchen. Na ekspozycji mamy większość modeli i kolorów jakie znajdziesz w Sklepie 13 VIP online.