Zmywarki do zabudowy

Pokazano 1-24 z 90 pozycji

Zmywarka to świetne urządzenie oszczędzające nie tylko nasz czas ale również pieniądze. Według licznie przeprowadzonych testów zmywarka do naczyń zmniejsza nasze rachunki za wodę i prąd. Ponadto zaoszczędzony czas możemy poświęcić rodzinie, oddać się swojej pasji lub po prostu odpocząć.

Zmywarka w zabudowie będzie dodatkowo posiadała walory estetyczne. To my decydujemy czy zmywarka do zabudowy będzie widoczna czy też zakryta frontami meblowymi. Ważnym elementem przed zakupem zmywarki jest ustalenie jaką szerokość zmywarki potrzebujemy. Możemy wybrać pomiędzy zmywarką do zabudowy 45 cm a zmywarką do zabudowy 60 cm. Szerokość 45 cm zajmuje mniej miejsca w kuchni i będzie bardziej odpowiednia dla mniejszej rodziny czy singla, natomiast szerokość 60 cm sprawdzi się idealnie przy licznej rodzinie.

W ostatnich latach obserwujemy coraz większe zapotrzebowanie na zmywarki wszelkiego typu, a w szczególności zmywarki do zabudowy, przyczyny są oczywiste. Świat się rozwija, technologia idzie na przód. Zespoły inżynierów ciągle pracują nad doskonaleniem efektów zmywania po to aby zapewnić nam komfort użytkowania sprzętów.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zmywarki do zabudowy Electrolux, Bosch, Whirlpool oraz Miele. Klienci ceniący jakość premium decydują się na zakup marki AEG czy Miele. Po pierwsze firma ta zajmuje pierwsze miejsca w rankingach jakości. Zmywarki do zabudowy Miele są niezwykle ciche, więc sprawdzą się idealnie w domu, w którym mieszkają małe dzieci. Produkty Miele są testowane na 20 lat pracy. Dodatkowo jako pierwsi na świecie wprowadzili system AutoDos który sam dozuje detergent oraz możliwość sterowania zmywarką za pomocą aplikacji.

Przy zakupie zmywarki do zabudowy warto zwrócić uwagę na obecność kosza na sztućce, szuflady na sztućce, ilość kompletów zaczyń jakie mieści, proporcje ceny do jakości.

Kwestia ceny dla większości z nas jest również nie bez znaczenia. W naszym sklepie każdy może znaleźć produkt idealnie odpowiadający swoim potrzebom. W zależności od tego jaki budżet klient chce przeznaczyć na zakup zmywarki.

Zintegrowana czy z widocznym panelem?

Odpowiadając na ten wybór, nie ma większego znaczenia jaki wariant wybierzemy. Głowna różnica polega na walorach estetycznych. Jednakże decydując się na w pełni zintegrowaną zmywarkę mamy pewność, że do panelu sterującego nie będą miały dostępu dzieci, ponieważ będzie on schowany.

A czy wiedziałeś, że zmywając naczynia ręcznie zużywasz nawet 3 razy więcej wody? Obecnie produkowane zmywarki w większości posiadają funkcję opóźnionego startu, co pozwala ustawić zmywanie tak aby zmywarka skutecznie zmniejszała pobór prądu np. poprzez korzystanie z taryfy nocnej.

Zmywając naczynia w zmywarce mamy stu procentową pewność, że jemy i pijemy z czystych naczyń. Pomimo wszelkich starań myjąc ręcznie nie umyjemy wszystkiego tak perfekcyjnie jak zmywarka, która dysponuje wachlarzem narzędzi takimi jak wysoka temperatura czy ramiona tryskające strumieniami wody. Dodatkowo nie narażamy naszych dłoni na kontakt z detergentem co zaowocuje zadbanymi dłońmi.

Jeżeli szukasz idealnej zmywarki - skontaktuj się z nami!