PRALKO-SUSZARKI

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Pralko-suszarki

 

Dobra pralko-suszarka to podstawa każdego gospodarstwa domowego. Współczesne pralki zapewniają nie tylko wygodę, ale oferują wiele ciekawych funkcji, które pozwolą oszczędzić czas i pieniądze. Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kategorię, w której znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości produkty. Sprzęt dostępny w naszym sklepie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdź, co możesz zyskać, inwestując w pralki z naszej oferty.

 

Specjalistyczny sprzęt na wyciągnięcie ręki

 

U nas znajdziesz takie marki jak Whirlpool, Electrolux, czy SMEG. Odkryjesz prawdziwą jakość w niezwykle korzystnej cenie. Co więcej, urządzenia te oferują wiele przydatnych funkcji, które sprawią, że zyskasz więcej czasu dla siebie. Zaoszczędzone chwile przeznaczysz na swoje pasje, zainteresowania lub poświęcisz rodzinie. A to jest najcenniejsze, co możesz dostać, bo czas to najmocniejsza na świecie waluta.

 

Funkcja DualCare

 

Bardzo przydatnym rozwiązaniem, które między innymi znajdziesz w naszych urządzeniach, jest funkcja DualCare. Jest to system, który automatycznie dostosowuje parametry cyklu prania, czy suszenia do rodzaju materiałów, a także ciężaru ładunku. Dzięki temu Twoje ubrania będą nie tylko świeże, ale także zachowają dłuższą trwałość.

 

Specjalistyczny sprzęt z funkcją SensiCare, czyli oszczędność czasu i pieniędzy

 

Wszystkie urządzenia marki Elektrolux wyposażone są w system SensiCare. Jest to rozwiązanie, które wykorzystuje czujniki ciężaru i w rezultacie przyczynia się do tego, że dostosowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu. Dlatego wybierając produkty korzystające z tej technologii, możesz liczyć na dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Ponadto, rozwiązanie skutecznie zabezpiecza odzież przed zbyt długim praniem i dlatego sprawia, że ubrania nie niszczą się tak szybko, a włókna są bardziej wytrzymałe.

 

System SteamCare w pralkach marki Elektrolux

 

Urządzenia z systemem SteamCare to wygoda i komfort w pełnym możliwym tego słowa znaczeniu. Dzięki temu w dosłownie kilkanaście minut odświeżysz ubrania i pozbędziesz się zagnieceń. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szczególnie cenią sobie czas.

 

Silnik Digital Inverter, czyli idealne rozwiązanie dla oszczędnych

Pralki wyposażone w silnik Digital Inverter zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne silnik. Dlatego inwestując w taki sprzęt, zapewnisz sobie dodatkowe oszczędności w budżecie domowym. Co więcej, taka pralka pracuje znacznie ciszej i jest niezwykle wytrzymała. Daje to gwarancję wieloletniego użytkowania.

 

Uda Ci się usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia!

Oferowane przez nas urządzenia mają też między innymi funkcję Bubble Soak. Jest to nowoczesna technologia, która pomoże Ci poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Zanim pralka uruchomi konkretny program, zmiękczy zabrudzenia, a to sprawi, że będą one łatwiejsze w usunięciu. Wystarczy, że przyciśniesz odpowiedni przycisk, który umieszczony jest na panelu sterowania produktu.

 

To tylko niektóre funkcje, które znajdziesz, inwestując w sprzęt z naszego asortymentu. Zapewnij sobie najwyższą jakość i podaruj sobie cenne chwile, na które zasługujesz!