Zmywarki do zabudowy 45cm

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Nie da się ukryć, że od kilku lat zmywarka pełni rolę podstawowego kuchennego wyposażenia w wielu domach. W naszej ofercie znaleźć można zarówno zmywarki wolnostojące oraz zmywarki do zabudowy. Nasz sklep oferuje zmywarki do zabudowy od prestiżowych i wiodących na rynku marek - Electrolux oraz Whirpool.

Dlaczego warto zainwestować w zmywarkę?

Warto zacząć od tego, że zmywanie naczyń nie jest najprzyjemniejszą czynnością domową. Resztki pozostawione na talerzu zasychają w chwilę, a późniejsze zeskrobanie ich graniczy z cudem. Czy nie łatwiej i wygodniej włożyć brudne naczynia, sztućce i garnki do zmywarki? Wystarczy jedynie nastawić odpowiedni program mycia, zaaplikować kapsułkę i tyle! Naczynia wyjęte ze zmywarki będą jak nowe. Ponadto używanie zmywarki jest dużo bardziej ekologiczne, aniżeli mycie naczyń pod płynącym strumieniem wody w zlewie. To urządzenie zużywa od 7 do 13 litrów wody podczas gdy myjąc naczynia ręcznie zużyjemy aż 80 litrów wody. Jest to aż o 10 razy więcej niż w przypadku użycia zmywarki! Dbaj o środowisko i pomyśl o zakupie zmywarki. 

Zmywarki do zabudowy - co warto wiedzieć 

Ogromnym plusem zmywarek do zabudowy jest fakt, że wtapiają się one w zabudową meblową kuchni, dzięki czemu można uzyskać bardziej spójne wnętrze. Zmywarki do zabudowy mogą być częściowo zintegrowane, oznacza to fakt, że panel sterowania do zmywarki jest umiejscowiony na drzwiach frontowych. Ponadto wyróżniamy zmywarki do zabudowy całkowicie zintegrowane, gdzie panel sterowania jest niewidoczny, z uwagi na to, że ukryty jest z drzwiami szafki. Każda z tych rozwiązań ma swoje plusy, wybierz swoją wersję, w zależności od estetyki jaką lubisz.

Jakie zmywarki do zabudowy Electrolux mają funkcje?

 Zmywarki do zabudowy marki Electrolux dostępne w naszym sklepie są wzbogacone o wiele innowacyjnych technologii. Ciekawym rozwiązaniem, o które marka Electrolux wzbogaciła swoje produkty jest technologia beam on floor - jest to dwukolorowy wskaźnik, który wyświetla na podłodze czas pracy zmywarki. Producenci podrasowali również zmywarkę o technologie sensorcontrol, która dobiera poziom wody do stopnia zabrudzenia naczyń w zmywarce. Ponadto ten produkt wyposażony jest w sygnał dźwiękowy, opóźnienie startu - które może trwać od jednej do dwudziestu czterech godzin! Zmywarka Electrololux sterowana jest dotykowa, co z pewnością przyśpiesza i ułatwia obsługę tego urządzenia. Dodatkowo ten produkt ma funkcje ochronne takie jak zabezpieczenie przed zalaniem, automatyczne wyłącznie oraz zawiasy ślizgowe. 

Zmywarki Whirpool - prestiż i jakość w jednym 

Marka Whirpool jest prawdopodobnie znana przez wszystkich - nic dziwnego z uwagi na jakość jaką produkty tej firmy sob reprezentują. Nie inaczej jest też ze zmywarkami do zabudowy tej marki, które są dostępne w naszym sklepie. Producent wyposażył je w wiele innowacyjnych funkcji takich jak na przykład powerclean pro czy technologię 6-ty zmysł. Ponadto jeżeli szukasz zmywarki, która pomieści ogromne ilości brudnych garnków, dobrze trafiłeś. Zmywarki do zabudowy Whirpool wyposażone są w funkcję extraspace, która pozwala na pionowe układanie garnków, dzięki czemu jesteś w stanie zagospodarować dodatkowe miejsce na aż 10 talerzy.