Miksery ręczne Smeg

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Miksery ręczne Smeg
Mikser ręczny to niezbędne w każdym domu urządzenie którym, z powodzeniem ubijesz pianę, zrobisz ciasto na naleśniki, rozmieszasz sos i tym podobne. Mikser ręczny ma bardzo wiele zastosowań a przy tym jest wygodny w użyciu, łatwy w obsłudze i wielofunkcyjny.
Miksery ręczne Smega są właściwie przystosowane do czyszczenia. Kokpit miksera wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką a końcówki do miksera wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nadają się do zmywania w zmywarce.
Poza podstawowymi końcówkami do ubijania, Smeg dołącza do każdego urządzenia trzepaczki optimus oraz haki do ciasta. Taki zestaw poszerza wachlarz możliwości miksera ręcznego.
Dużą innowacyjnością w mikserach Smega a zarazem niespotykaną funkcją jest wyświetlacz LCD, który wskazuje wybraną opcję i czas użytkowania urządzenia. Wygląda to bardzo nowocześnie i jest funkcjonalne.
Smeg jak przy każdym oferowanym sprzęcie zadbał o całą gamę kolorystyczną mikserów elektrycznych. Mimo, tego że miksery mają dosyć prostą linię i design, wyglądają ciekawie. Prostota jest tu kluczem do sukcesu!
9 poziomów regulacji mocy! Rzadko spotykamy miksery z tyloma trybami. Nic dziwnego!
Ubijając białko na puch czy śmietanę na Marcinki będziesz potrzebował wolniejszych obrotów miksera niż miksując mąkę z jajkiem na naleśniki.
Specjaliści konstruujący mikser Smega doskonale wiedzieli, że ile ludzi tyle potrzeb. Każdy z nas ma inny przepis na bezę i inny sposób jej wykonania. Obroty, które dla jednego będą wystarczające, dla drugiego będą za małe. Sklep 13 VIP również wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Rekomendujemy mikser SMEG HMF01 dla tych co pichcą na co dzień oraz dla tych, którzy robią to tylko od święta!
Sklep 13 VIP to autoryzowany partner Smega! Kupując u nas masz pewność, że produkt będzie zgodny z opisem i oryginalny.
Dodatkowy tryb Turbo sprawia, że mikser radzi sobie nawet w najcięższych warunkach. Nie ważne jak dużo masy będzie musiał zmiksować. Smeg zazwyczaj instaluję do mikserów silniki z mocą 250 W. Jest to odpowiednia moc do domowego użytku.
Podczas jednostajnego miksowania przez dłuższy okres czasu przydaje się solidnie wyprofilowana podstawa. Dzięki niej możesz swobodnie odstawić mikser obok miski i dodać resztę składników bez obawy, że mikser się przewróci czy uszkodzi.
Mikser Smeg waży niespełna 2 kilogramy. W porównaniu do mikserów innych popularnych firm jest on stosunkowo lekki. Jest to duża przewaga nad konkurencją. Wszyscy wiemy jak długo ubija się białka jaj albo doprowadza do jednolitej konsystencji oporną masę na ciasto. Dzięki lekkości urządzenia Smeg długie miksowania nie są straszne!
W sklepie stacjonarnym 13 VIP dysponujemy mikserami Smeg w 7 różnych barwach.
Zapraszamy do oglądania i na zakupy!
Kawaleryjska 4C 15-324 Białystok. Nasi eksperci z radością doradzą Ci w kwestii mikserów i innego AGD marki Smeg!