Spieniacze do mleka Smeg

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Spieniacze do mleka Smeg

Kiedy warto kupić spieniacz do mleka?
Spieniacz do mleka jest urządzeniem najbardziej użytecznym dla fanów wyśmienitej kawy z mlekiem bądz ciepłej, słodkiej gorącej czekolady. Oprócz tego możemy w nim podgrzewać i spieniać mleko do płatków śniadaniowych, niekiedy drożdźe wymagają rozrobienia ich z ciepłym mlekiem a dzięki temu urządzeniu Smeg możliwe jest ustawienie idealnej temperatury.

Funkcje spieniacza do mleka Smeg -
gorąca czekolada, ciepłe mleko, ciepłe mleko z delikatną pianką, ciepłe mleko z gęstą pianką, zimne mleko z delikatną pianką, zimne mleko z gęstą pianką oraz program manualny. Te 6 funkcji pozwala na wiele różnych opcji przyrządzania napojów.

Smeg Spieniacz do mleka MFF01RDEU posiada 500 W mocy. Czy 500 W mocy w spieniaczu do mleka to dużo?
Taka moc jest wystarczająca do oczekiwanych rezultatów na wszystkich trybach pracy spieniacza do mleka. Ponadto jest to dosyć duża wartość na tle konkurencyjnych marek i ich spieniaczy do mleka.

Jaką kawę możemy przyrządzić z pomocą spieniacza do mleka Smeg? Na przykład warstwowe latte. W spieniaczu do mleka Smeg użyj funkcji 'ciepłe mleko' aby podgrzać około pół szklanki mleka - wlej je do naczynia, w którym lubisz pić kawę, najefektowniej będzie wyglądać wysoka wąska szklanka do latte. Kolejnym krokiem jest spienienie kolejnej takiej samej porcji mleka w spieniaczu - najlepiej sprawdzi się funkcja ' zimne mleko z gęstą pianą' - dodaj je do wcześniej zagrzanego mleka. Następnie wystarczy, że zwykłą czarna kawę zaparzoną w dowolny sposób powoli wlejesz do mleka. Taki sposób przyrzadzania sprawi, że w napoju zrobią się warstwy. Kawę możesz posłodzić bądz nie. Pysznym pomysłem będzie posypanie latte startą gorzką czekoladą. Po przyrządzeniu zostaje Ci tylko delektować się przepysznym aromatem kawy ze spienionym mlekiem! Możesz eksperymentować, zmieniać proporcje składników aż uzyskasz najbardziej zadowalający Cię efekt.

Spieniacz do mleka marki Smeg pozwoli Ci cieszyć się samym procesem przyrządzania naparu. Z pomocą urządzenia Smeg jesteś w stanie uzyskać efekt kawy jak z prawdziwej Włoskiej kawiarni albo ekspresu z najwyższej półki AGD. Przy czym spieniacz do mleka Smeg zajmuje niewiele miejsca, nawet w niewielkiej kuchni będzie spełniał funkcje praktycznego urządzenia.

Urządzenie do spieniania mleka Smeg ma aż 600 ml pojemności. Oznacza to, że jednorazowo możesz spienić mleko do kilku kaw, w zależności od ich rodzaju i objętości mleka bądź szybko przyrządzić 2 szklanki gorącej czekolady. Spieniacze do mleka są także dobrem komplementarnym niektórych ekspresów ciśnieniowych oraz ekspresów przelewowych, które nie posiadają opcji automatycznego spieniania mleka.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu online 13 VIP.pl
Spieniacze do mleka Smeg są oczywiście w wielu kolorach i pasują do innych urządzeń AGD SMEG. Urządzenie samo w sobie stanowi piękny ozdobnik kuchni!