Ekspresy do zabudowy

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Kawa to pyszny napój sporządzany z palonych ziaren kakaowca. Większość z nas nie wyobraża sobie poranka bez jej smaku i aromatu. Ten cudowny napar odkryty w Etiopi wiele lat temu stanowi nie tylko zaspokojenie pragnienia ale także rytuał, chwilę wytchnienia i relaksu przy ulubionej kawie.

Kawę zaparzyć możemy w pierwotny sposób, czyli zalewając wrzątkiem prosto z czajnika, po co zatem ekspres? Powodów jest mnóstwo. Za pomocą ekspresu możemy zaparzyć idealną dla siebie kawę bez większego wysiłku. Wystarczy wybrać na jaką kawę masz dziś ochotę a później cieszyć się aromatyczną, zaparzoną w idealnej temperaturze kawą. Ponadto możemy na nowo odkryć smak naparu. Tajemnica tkwi w świeżo zmielonych ziarnach kawy, odpowiednim ciśnieniu zaparzania i temperaturze zalewania. Niewątpliwie dużym plusem ekspresów w zabudowie są młynki do mielenia ziaren kawy. Świeżo zmielona kawa podnosi walory smakowe i może być powodem do uśmiechu z rana

Kuchnia jest sercem całego domu. Stanowi ona nie tylko pomieszczenie do gotowania, spędzamy w niej również radosne chwilę z bliskimi, warto więc zadbać aby to pomieszczenie było komfortowe.

Doskonałym rozwiązaniem jest decyzja o umieszczeniu ekspresu w zabudowie kuchennej. Scalony z innymi urządzeniami codziennego użytku tworzy jedną spójną całość co podnosi walory estetyczne całego pomieszczenia a przy tym nadaje funkcjonalności.

W poszukiwaniach swojego wymarzonego ekspresu w zabudowie warto zwrócić uwagę na ekspresy oferowane przez markę Smeg. Ekspresy do zabudowy Smeg cieszą oczy najbardziej wymagających klientów. Ich estetyka wykonania jest już od lat doceniana przez Polski rynek. Dodatkowo marka Smeg dostępna w sklepie 13 VIP ma największy wachlarz wyboru kolorystycznego.

Ekspresy do zabudowy Miele

Marka Miele dokonała największej ilości innowacji ułatwiających korzystanie z ekspresów w zabudowie kuchennej. Zwróciła uwagę na częsty problem braku wody w zbiorniczku, w związku z tym opatentowała stałe podłączenie do wody. Zaparzacze wymagają częstej pielęgnacji, która często nakłada się na moment, w którym chcemy przyrządzić sobie napar. W wybranych modelach tejże niemieckiej marki można zaprogramować czyszczenie ekspresu w godzinach nocnych, kiedy sprzęt nie jest użytkowany. W dobie ogromnej dynamiki życia oczekujemy od urządzeń multifunkcjonalności. Inżynierowie marki Miele wyszli naprzeciw tym oczekiwaniom wprowadzając nowe funkcje w urządzeniach serii 7000. Mianowicie rozszerzono zakres działania ekspresu o możliwość przygotowywania wody do zaparzania różnego rodzaju herbat. Jak powszechnie wiadomo różnego rodzaju herbaty wymagają podgrzania wody do odpowiedniej temperatury.