Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 849,00 zł - 6 299,00 zł

Zmywarki do zabudowy 60cm

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Zmywarki do zabudowy 60 cm - nasi producenci

Zmywarka to bardzo przydatne urządzenie, dzięki któremu można zaoszczędzić czas, a nawet i pieniądze. Wystarczy sięgnąć energooszczędne po modele sprawdzonych producentów, które są dostępne w ofercie naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!


Zmywarki do zabudowy marki AEG 

AEG to niemiecka firma, która od 1996 r. stanowi część koncernu Electrolux. Urządzenia te charakteryzują się dużą wydajnością, energooszczędnością oraz cichym trybem pracy. Producent odpada również wszelkich starań do tego, by sygnowane tą nazwą zmywarki posiadają cechy charakterystyczne dla klasy efektywności energetycznej A. Wśród dostępnych na stronie modeli, na uwagę zasługuje m.in. zmywarka AEG FSS5360XZ. Posiada ona aż 5 programów oraz 4 temperatury zmywania. Model ten posiada także innowacyjny wskaźnik Beam on floor, Time Saver oraz program XtraDry. Model został wyposażony w pojemną kieszeń, która posiada m.in. 2 stabilizatory SoftSpikes, uchwyty na filiżanki oraz 4 składane stojaki na naczynia. System Sensocontrol samodzielnie rozpoznaje stopień zabrudzenia naczyń, po czym samodzielnie dostosowuje poziom zużycia wody.

Zmywarki do zabudowy marki Electrolux

Szwedzki producent AGD, firma Electrolux, to jeden z najbardziej znanych producentów zmywarek. Urządzenia te wyróżniają się dużą funkcjonalnością oraz dokładnością mycia. W połączeniu z niskim zużyciem energii, cichym trybem pracy oraz technologią- zajmują one szczególne miejsce. Najnowsze modele tego producenta zostały wyposażone m.in. w technologię ComfortLift, która umożliwia podnoszenie dolnego kosza na dowolną wysokość. Z kolei technologia AirDry sprawia, że po umyciu naczynia są idealnie wysuszone. Wśród modeli dostępnych w naszym sklepie dużym powodzeniem cieszy się modele Electrolux QuickSelect EEG48300L. Posiada on technologię AirDry, GlassHolder, wsporniki SoftSpikes, koszem FlexiLift oraz szufladę MaxiFlex. Wszystkie udogodnienia sprawiają, że naczynia (w tym nawet wysokie kieliszki) zyskują stabilnego podparcia. Na uwagę zasługuje także system SatelliteClean, który zapewnia pełen zasięg spryskiwania naczyń w trakcie mycia.

Zmywarki do zabudowy marki Siemens

Siemens to firma, która rozwinęła swoją  działalność na wiele obszarów - od branży energetycznej, po telekomunikacyjną. Sygnowane nazwą tej marki zmywarki to sprzęt, który zapewnia redukcji zużycia wody, prądu, hałasów, a także i czasu mycia. Nic więc dziwnego, że urządzenia Siemens uchodzą za jedyne z najlepszych. W dodatku są one znakomitym odzwierciedleniem ceny do jakości. W asortymencie naszego sklepu znalazły się m.in. modele takie jak Siemens Speedmatic SC78M530EU. Dzięki innowacyjnej technologii VarioSpeed urządzenie potrafi skrócić czas pracy nawet do połowy. W dodatku wykorzystuje ono zaledwie 8,7 l wody w ciągu 1 cyklu, co zapewnia mu odznaczenie klasy energetycznej A+. Maszyna tą posiada także program Suszenie Extra, który podnosi temperaturę suszenia. Z kolei Funkcję Higiena zwiększa temperaturę ostatniego płukania, co eliminuje wszystkie zarazki.

Zmywarki do zabudowy marki Whirlpool

Amerykańska firma Whirlpool od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości zmywarek. Urządzenia te zaskakują swoją różnorodnością oraz ilością technologii, którą posiadają. Ponadto są one niezwykle ekologiczne oraz ekonomiczne w eksploatacji. Istnieje wiele modeli, które zasługują na uwagę. Dużym powodzeniem cieszy się m.in. zmywarka Whirlpool 4O33 PLE S, która posiada aż 10 programów oraz funkcję takie jak technologia 6-ty zmysł, dzięki której naczynia są idealnie czyste - I to bez konieczności sortowania, czy mycia wstępnego. Na uwagę zasługuje także PowerClean Pro, która pozwala na domywanie naczyń nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Urządzenie posiada także modyfikowany trzeci kosz, który zwiększa ładowność zmywarki.