Strona główna

Strona główna

Smeg

Pokazano 1-24 z 787 pozycji
SMEG

Przebojowa firma, odważna marka — najlepsze AGD! Przedmioty codziennego użytku tworzone z pasją, by cieszyć użytkownika każdego dnia. Smeg to ponadczasowa włoska marka, która cieszy się uznaniem na całym świecie. Trudno uwierzyć, że tak niepozorny biznes założony przez Vittorio Bertazzoni w 1948 roku zajmujący się wówczas emalią i obróbką metali odniósł tak wielki sukces i przeistoczył się w światowego producenta sprzętu AGD w designie podziwianym przez znawców sztuki nowoczesnej.
Obecnie firma Smeg znana jest na całym świecie z wysokiej klasy urządzeń. To, co wyróżnia Smega to z pewnością estetyka wzornictwa i zastosowanie najwyższych technologii. Firma Smeg to jedna z najszybciej rozwijających się firm w gałęzi AGD. Dużym plusem tej firmy jest doświadczanie. Dzięki wielu dekadom na rynku firma Smeg poznała i opracowała wiele patentów, które upraszczają życie użytkownikom urządzeń Smeg.
Design Smega trudno porównać z jakimkolwiek innym na rynku, jest bardzo unikatowy. Ponadto projektowanie i produkcja urządzeń podzielona jest na cztery odrębne fabryki na północy Włoszech a każda z nich jest wysoce wyspecjalizowana w określonym typie urządzeń Smeg. W 2010 roku firma Smeg otrzymała nagrodę 'Good Design Award' - nagrodę przyznawaną za wzornictwo oraz innowacje. Nagrodę otrzymały aż dwa produkty, a mianowicie piekarnik FP610SG oraz płyta P755SBL. Są to produkty o niepowtarzalnym wyglądzie, pięknie wyglądające w minimalistycznych kuchniach. Nadadzą uroku każdemu wnętrzu.
W ofercie Smega znajdziemy duże AGD jak zmywarki, lodówki, piekarniki, kuchenki, ale także małe AGD jak czajnik, tostery, miksery, blendery czy wyciskarki do cytrusów. Cała gama niezawodnych urządzeń w barwie, jaka Ci się podoba. Aby wybrać urządzenia Smega dla swojego wnętrza warto zacząć od ustalenia koloru, który będzie do niego pasował. Jeśli masz problem z dobraniem barwy, najlepszym rozwiązaniem będzie obejrzenie na żywo urządzeń Smeg.
Stacjonarny Sklep 13 VIP na kawaleryjskiej dysponuje praktycznie wszystkimi modelami urządzeń w każdym odcieniu. Od 2014 roku firma 13 VIP ma przyjemność współpracować z marką Smeg. Zostaliśmy jednym z pierwszych polskich partnerów, z czego jesteśmy dumni. Prawdziwie bezpieczne zakupy najwyższej jakości sprzętu dadzą Ci gwarancje satysfakcji.