Kuchnie Smeg

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Kuchnie Smeg to propozycja dla każdego, kto chce wyrazić swoją pasję do gotowania dzięki wysokiej wydajności i doskonałej konstrukcji. Pasja do gotowania zasługuje na wyjątkową kuchnię, w której harmonijnie połączone są praktyczność i styl. Zainspirowany kuchniami, jakie używają najwięksi światowi szefowie kuchni, oferowane przez nas kuchenki Smeg to prawdziwe ikony designu, gdzie styl i elegancja idą w parze z wysoką wydajnością, łatwością obsługi oraz z minimalnym zużyciem energii.

Sklep 13VIP jako oficjalny partner marki Smeg w Polsce gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy służą fachową pomocą, gwarantujemy szybką dostawę oraz możliwość obejrzenia sprzętu w naszym lokalu w Białymstoku, a także montaż zamówionych urządzeń.

Kuchenki Smeg - nowoczesność w stylu retro

Jedną z pierwszych decyzji w urządzaniu kuchni jest wybór między kuchnią do zabudowy czy wolnostojącą. Kuchnie wolnostojące Smeg pozwolą wykreować niepowtarzalną przestrzeń, nawiązującą do stylu lat 50-tych, a jednocześnie zapewniają najnowocześniejsze rozwiązania na miarę profesjonalnych szefów kuchni. Można powiedzieć, że kuchenka jest sercem każdego domu, a dzięki marce Smeg to serce będzie nie tylko pracować niezawodnie przez lata, ale doda też twojemu wnętrzu duszy. Design w najlepszym włoskim stylu warto dopełnić drobnym AGD marki Smeg, którego bogatą ofertę znajdziesz w sklepie 13VIP.

Kuchnie Smeg - dopasuj je do swoich potrzeb

W sklepie 13VIP możesz wybrać spośród wielu wariantów sprzętu. Posiadamy zarówno tradycyjne kuchnie wolnostojące gazowe jak i kuchnie z płytą indukcyjną.

Jeżeli zdecydujesz się na płytę gazową, możesz być pewien, że sprzęt będzie w pełni bezpieczny dzięki szeregowi nowoczesnych zabezpieczeń. Jeżeli twoją pasją jest gotowanie, to przyrządzanie potraw na „żywym” ogniu może być zdecydowanie bardziej żywiołowe, zapewni pełniejsze wykorzystanie twoich umiejętności i pozwoli bardziej cieszyć się pasją. Niektórzy twierdzą, że dania przygotowane na płycie gazowej smakują lepiej – cóż może to rzecz gustu, ale tylko tu masz możliwość opiekania np. cebulki na swój wyjątkowy rosół według receptury babci. Jest to też rozwiązanie ekonomiczne oraz uniezależniające od przerw w dostawie prądu. Nie musisz również martwić czy kupowany garnek lub patelnia będą się nadawać do gotowania na twojej kuchence.

Coraz popularniejsze stają się z kolei kuchnie z płytami indukcyjnymi, które również znajdziesz w sklepie 13VIP. Ich niewątpliwym walorem jest oszczędność energii – dzięki nowoczesnym systemom kuchenka rozpoznaje wielkość garnka i dostosowuje odpowiednio moc. Również średnio czas gotowania ulega skróceniu. Powierzchnia płyty nie nagrzewa się, a więc nie ma ryzyka poparzenia się, a płaska powierzchnia pozwala na łatwe czyszczenie. Dzięki licznym funkcjom będziesz mógł pozwolić sobie chwilę roztargnienia, oszczędność czasu i energii, czy po prostu mimo ograniczonych umiejętności łatwiej przyrządzisz doskonałe potrawy. Smart boiling, booster, power plus, szybki start lub nagrzewanie, slider, stop & go, pauza to tylko niektóre z opcji, które znajdziesz w kuchniach indukcyjnych Smeg, dzięki którym zyskasz wygodę i bezpieczeństwo oraz urządzisz wnętrze w nowoczesnym stylu.

Tradycyjnie kuchenki posiadają cztery palniki lub pola grzewcze, ale w sklepie 13VIP wiemy, że prawdziwy kucharz z pasją nie znosi ograniczeń. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz kuchnie Smeg 5, 6, a nawet 7 palnikowe, dzięki którym zrealizujesz swoje najbardziej ambitne projekty kulinarne.

Kuchnie Smeg z piekarnikiem

Oferujemy kuchnie wolnostojące z piekarnikiem, co pozwoli kompleksowo wyposażyć twoją kuchnię w jednolitym stylu. Choć na pierwszy rzut oka nasze kuchenki przywodzą na myśl styl ze starych amerykańskich seriali, to w swoim wnętrzu kryją najnowszą technologię i wielość funkcji, które pozwolą na proste i wygodne przygotowanie twoich ulubionych dań. Piekarnik z pyrolizą pozwoli Ci zapomnieć o żmudnym szorowaniu, z kolei piekarnik z funkcją rozmrażania pomoże w kryzysowej sytuacji gdy liczy się czas. Dla wymagających polecamy też kuchnie z podwójnym piekarnikiem – odtąd przygotowanie do wielkiej rodzinnej imprezy pójdzie dwa razy szybciej.

Piekarniki elektryczne to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności, a w połączeniu z kuchenką Smeg gazową lub indukcyjną to najlepszy wybór dla Ciebie i twojej rodziny.