Piekarniki z funkcją mikrofali

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

13VIP.pl - PIEKARNIKI Z MIKROFALĄ

Nowoczesne urządzenia AGD wyróżniają się wysoką jakością materiałów, użytych w procesie produkcji, efektownym designem oraz ogromną funkcjonalnością. Stylowe, nowoczesne piekarniki z funkcją mikrofal to przede wszystkim oszczędność czasu pieczenia, ale również bezkompromisowa stylistyka i mnogość zastosowanych funkcji. Renomowani, cenieni przez konsumentów producenci piekarników oferują rozwiązania, sprawdzające się nawet w niewielkich kuchniach. Przekonaj się, że piekarnik z mikrofalą do zabudowy to najlepsze rozwiązanie do Twojego domu.

Funkcjonalne piekarniki z mikrofalą

Twoja kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w domu/mieszkaniu. Dzięki jej funkcjonalnej aranżacji oraz zastosowaniu doskonałej jakości, idealnie dobranych sprzętów gotowanie i pieczenie stają się przyjemnością. Nowoczesne urządzenia do zabudowy wykazują się ekologicznym, niskim zużyciem energii elektrycznej oraz doborem funkcji, odpowiadającym Twoim potrzebom. Piekarniki z mikrofalą, dostępne w naszej ofercie cechuje niezawodność użytkowania, gwarantowana przez producentów. Dzięki funkcji mikrofal, które w połączeniu z termoobiegiem oraz zestawem dodatkowych udogodnień pozwalają skrócić czas pieczenia potraw o połowę to prawdziwa rewolucja. Idealnie sprawdzający się wtedy, gdy nie masz czasu czekać na upieczenie się potrawy piekarnik z mikrofalą to doskonały wybór nie tylko dla zapracowanych. sytuacje, gdy niespodziewani goście pukają do drzwi zdarzają się w każdym domu. Przygotuj się na pełen smak potraw w znacznie krótszym czasie pieczenia. Twoje potrawy będą soczyste, chrupiące i idealnie upieczone. Piekarniki z mikrofalą posiadają praktyczne funkcje, dzięki którym każdego dnia przygotujesz wyjątkowe dania. Korzystaj z funkcji grillowania, rusztu, wymuszonego obiegu powietrza, Even Cookong. Czy wiesz, że Elektrolux oferuje inteligentne pieczenie z aplikacją. Dzięki wbudowanej kamerze monitorowanie czasu pieczenia stanie się jeszcze łatwiejsze. 

Stylowe piekarniki z mikrofalą do nowoczesnych wnętrz

Efektowne piekarniki z mikrofalą doskonale komponują się z zabudową nowoczesnych kuchni. Ich panele szklane z elementami stali wpisują się w minimalistyczny, nowoczesny, a także klasyczny wystrój wnętrza. Wybierz dla siebie wyjątkowy design sprzętu, który dzięki inteligentnemu samooczyszczaniu nie sprawi Ci trudności z utrzymaniem czystości. Stylowe, nowoczesne piekarniki z mikrofalą wyróżniają się wyglądem zarówno w pełnowymiarowej wersji, jak i w zmniejszonym formacie, odpowiednim do najmniejszych kuchni. Efektowne urządzenia nie różnią się funkcjonalnością i możliwościami od pełnowymiarowych, oferując niemożliwe do tej pory efekty pieczenia w małym wnętrzu. Łącząc funkcję mikrofali z wymuszonym obiegiem oraz pozostałymi możesz oczekiwać doskonałych rezultatów. Czy zmieścisz w małym piekarniku dużą potrawę? Oczywiście. Danie powstanie szybko, upieczone zostanie równomiernie i bez zmian w smaku i konsystencji. Zaufaj producentom urządzeń AGD, którzy cieszą się wieloletnim zaufaniem klientów.