Kuchenki mikrofalowe Smeg

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

KUCHENKI MIKROFALOWE SMEG

Kuchenki mikrofalowe już od lat służą nam w szybszym podgrzewaniu posiłków. Jest to nieocenione urządzenie w życiu codziennym. Przede wszystkim oszczędza nasz czas. Łatwo sobie policzyć ile czasu zajmuje nam na przykład podgrzanie zupy w garnku a ile za pomocą mikrofalówki. Rachunek zdecydowanie wychodzi na korzyść kuchenek mikrofalowych.
Czy zastanawiałeś się kiedyś jak działa kuchenka mikrofalowa? Dzieję się to za sprawą fal elektromagnetycznych, które dzięki energii pobieranej z gniazdka są w stanie wprawić w drgania rotacyjne cząsteczki wody zawarte w jedzeniu.

Design kuchenek mikrofalowych SMEG

Kuchenki mikrofalowe Smeg mają nieprzeciętny design. Możemy w ich ofercie znaleźć pozycje klasyczne jak Smeg - Dolce Stil Novo - kuchenka mikrofalowa FMI625CN, która swoją prostotą i elegancją może onieśmielić inne sprzęty w kuchni. Mikrofalówka Smeg - Coloniale - MP822PO mimo tego że wygląda na retro to ma wiele funkcji takich jak rozmrażanie przez podanie wagi czy opóźniony start.
Urządzenie do podgrzewania potraw Smega najlepiej komponuję się z innymi urządzeniami Smega z podobnej serii. W ten sposób można stworzyć kuchnie, do której będziemy chętnie wracać i cieszyć oczy.

Kuchenki mikrofalowe z serii Classica i Linea

Definicja nowoczesnej mikrofalówki? To zdecydowanie Smeg - Classica - kuchenka mikrofalowa MP322X1 w odcieniach Inoxu z czarną szybą. Piękna, klasyczna kuchenka mikrofalowa - wpasuje się w każde wnętrze kuchenne. Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce w kuchni a przy okazji nabyć urządzenie 2w1 to wybór padnie pewnie na niesamowity piekarnik elektryczny Smeg - Classica - z funkcją mikrofali SF4303WMCX lub Smeg - Linea - piekarnik elektryczny z funkcją mikrofali SF4106WMCS
Co takiego kryje w sobie ostatnia propozycja ? aż 15 funkcji poieczenia, czyszczenie parowe - praktycznie bez wysiłkowe, 3 hartowane szyby dla większego bezpieczeństwa, Połączenie Wi-Fi, Oświetlenie wnętrza: 2 lampy halogenowe i wiele innych