DIVA Ekspres do kawy czerwony
DIVA Ekspres do kawy czerwony
DIVA Ekspres do kawy czerwony
DIVA Ekspres do kawy czerwony
DIVA Ekspres do kawy czerwony

DIVA Ekspres do kawy czerwony

3 460,39 zł
Brutto

Arcydzieło włoskiej firmy Bugatti stworzone dla kawy. Ekspres Diva zaprojektowany został przez wybitnego projektanta ANDREA SEEGATZ. Desing Divy tworzony był z myślą o nowoczesnym domu. 

Ilość

Dostawa od 16,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i sklepu stacjonarnego. Stany aktualizują się co 24h. Prosimy o wyrozumiałość.

Arcydzieło włoskiej firmy Bugatti stworzone dla kawy. Ekspres Diva zaprojektowany został przez wybitnego projektanta ANDREA SEEGATZ. Desing Divy tworzony był z myślą o nowoczesnym domu. Ekspres jest sterowany 3 przyciskami znajdującymi się po lewej stronie. Aby ułatwić parzenie kawy, przyciski oznaczone są obrazkami. Po prawej stronie ekspresu znajduje się gałka,  utrzymująca stałą temperaturę (15 barów) oraz grzałka przeznaczona do spieniania mleka. Diva parzy zarówno kawę mieloną jak i saszetkowaną co ułatwia kolba, w której możemy wymieniać siteczka. Małe siteczko używa się do kawy z saszetki natomiast duże do kawy sypanej. Aby kawa dłużej zachowała ciepło a jej aromat uraczył cały dom, filiżankę możemy postawić na górnej płycie ekspresu.

Diva to jeden z najprostszych w obsłudze ekspresów do kawy, przeznaczonych do użytku domowego. Sprawi ,że parzenie kawy będzie łatwe a aromat rozniesie sięę na cały dom, przenosząc nas we Włoski klimat.

Do ekspresu Diva, marki Bugatti, dołączona jest szczegółowa instrukcja w języku polskim. 


15-DIVAC3

16 innych produktów w tej samej kategorii: