BUGATTI - DIVA Ekspres do kawy zielony

Bugatti
15-DIVACM
1 Przedmiot
4 499,00 zł
449.90 zł x 10 rat 0% RRSO
Ilość
Produkt dostępny

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  14 dni na zwrot
100procentZadowoleniaKupujacych
LiniaExclusive
TOPProdukt
Opis

Arcydzieło włoskiej firmy Bugatti stworzone dla kawy. Ekspres Diva zaprojektowany został przez wybitnego projektanta ANDREA SEEGATZ. Desing Divy tworzony był z myślą o nowoczesnym domu. 

Arcydzieło włoskiej firmy Bugatti stworzone dla kawy. Ekspres Diva zaprojektowany został przez wybitnego projektanta ANDREA SEEGATZ. Desing Divy tworzony był z myślą o nowoczesnym domu. Ekspres jest sterowany 3 przyciskami znajdującymi się po lewej stronie. Aby ułatwić parzenie kawy, przyciski oznaczone są obrazkami. Po prawej stronie ekspresu znajduje się gałka,  utrzymująca stałą temperaturę (15 barów) oraz grzałka przeznaczona do spieniania mleka. Diva parzy zarówno kawę mieloną jak i saszetkowaną co ułatwia kolba, w której możemy wymieniać siteczka. Małe siteczko używa się do kawy z saszetki natomiast duże do kawy sypanej. Aby kawa dłużej zachowała ciepło a jej aromat uraczył cały dom, filiżankę możemy postawić na górnej płycie ekspresu.

Diva to jeden z najprostszych w obsłudze ekspresów do kawy, przeznaczonych do użytku domowego. Sprawi ,że parzenie kawy będzie łatwe a aromat rozniesie sięę na cały dom, przenosząc nas we Włoski klimat.

Do ekspresu Diva, marki Bugatti, dołączona jest szczegółowa instrukcja w języku polskim. 

Szczegóły produktu
15-DIVACM
1 Przedmiot

Opis

  • 100procentZadowoleniaKupujacych
    LiniaExclusive
    TOPProdukt

Inne produkty z tej samej kategorii