Lodówki i zamrażarki wolnostojące

Pokazano 1-24 z 315 pozycji

Szeroka oferta lodówek, chłodziarko-zamrażarek wolnostojących na lata!

Chłodziarki wolnostojące to jedne z najpopularniejszych urządzeń AGD. Nikt nie wyobraża sobie kuchni bez lodówki, prawda? Lodówki znajdujące się w ofercie naszego sklepu wyselekcjonowaliśmy wśród wielu dostępnych producentów i modeli. Chłodziarki wolnostojące cechuje niepowtarzalny design, różnorodność funkcji i konfiguracji a także zastosowanie innowacyjnych systemów chłodzenia.

Poznaj ofertę najbardziej rozpoznawalnych, designerskich lodówek SMEG FAB dostępne w wielu kolorach. Chłodziarki włoskiej marki SMEG cechuje niezwykła stylistyka i niezawodna jakość. Możliwość wyboru spośród wielu rozmiarów i opcji kolorystycznych daje naszym klientom nieograniczone możliwości. Jednak chłodziarki SMEG to nie tylko słynne modele FAB. Oferujemy także zaawansowane technologicznie modele lodówek czterodrzwiowych, chłodziarko-zamrażarek oraz chłodziarek dla bardziej wymagających klientów.

Technologiczne innowacje dla dłuższej świeżości produktów!

Sprawdź także inne polecane modele lodówek wolnostojących, m.in. lodówki Liebheer, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dzięki zaawansowanym funkcjom, lodówki dwudrzwiowe zwane side by side. Do wyboru mamy także chłodziarki z kostkarką do lodu, dozownikami do wody oraz lodówki z systemami bio fresh. Podział chłodziarek na strefy umożliwia przechowywanie poszczególnych grup produktowych w idealnie dostosowanych warunkach. Specjalne systemy HydroBreeze dozują mgiełkę dla zapewnienia świeżości warzyw i owoców. Już nie tylko dozownik wody czy lodu w chłodziarce jest hitem. Nasze produkty posiadają na przykład komorę do szokowego chłodzenia potraw, dzięki którym w krótkim czasie schłodzisz gorący garnek, czy upieczoną potrawę. Innowacją są także wbudowane w chłodziarki systemy do próżniowego pakowania potraw – już nic się nie zmarnuje!

W ofercie posiadamy innowacyjne modele lodówek z opatentowanymi systemami oraz zaawansowane technologicznie. Lodówki „no frost” nie będą wymagały rozmrażania, co znacząco poprawia jakość ich użytkowania. Chłodziarki na wino zyskują na popularności! W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt topowych modeli, do zabudowy i wolnostojących z różnymi funkcjami.