Co kupić na Walentynki? Prezent dla niej i dla niego

Co kupić na Walentynki? Prezent dla niej i dla niego

Co kupić na Walentynki? Prezent dla niej i dla niego

Wielkimi krokami zbliża się coroczne święto zakochanych przypadające na 14 lutego. Nazwa tego święta jak wiemy, pochodzi od imienia świętego Walentego. Możliwe, że zwyczaje związane z tym dniem nawiązują także do starożytnego święta rzymskiego, zwanego Luperkaliami, obchodzonego 14–15 lutego ku czci Junony-rzymskiej bogini kobiet i małżeństwa.

Ciekawostkę stanowi przesąd głoszący, że w dniu świętego Walentego nie można prać brudnych ubrań, w przeciwnym razie osoba piorąca może spodziewać się niepowodzenia w miłości w danym roku! - 

Z czym kojarzymy Walentynki?
Na dźwięk tego pytania, każdy z czytelników wyobraził sobie zapewne motyw serduszek na każdej możliwej rzeczy, róż, czerwień, baloniki, pluszowe misie, przepych, wstążki i inne "bajery". Słowo "Walentynki" w części z nas wywołuje emocję pozytywne a w części nie! Od czego zależy zamiłowanie do tego święta? Według nas to święto dla każdego człowieka, który ma w sobie dobro i miłość! Jeśli nie masz drugiej połówki, zrób prezent sobie! Nie ma wątpliwości, że trafisz z wyborem produktu!

A gdyby tak w tym roku nie dać się Walentynkowemu kiczu? Wyróżnij się, kupując praktyczny gadżet do domu dla niej bądź dla niego. Jeśli nadal się zastanawiasz, co wywoła uśmiech na twarzy Twojej drugiej połówki-Spieszymy z podpowiedziami!


1. Guzzini Love Cukiernica Czerwona-wprowadzisz nutkę romantyzmu do każdego dnia swojej wybranki.

2. Guzzini Obrączki Na Serwetki Love-z pewnością wywoła pozytywne zaskoczenie u obdarowanej.

3. Guzzini - Love - Zestaw dwóch filiżanek cappuccino z łyżeczką-Uroczy prezent, którym możecie cieszyć się we dwoje.


Włoska Linia Guzzini Love będzie stanowić idealny zestaw nie tylko na Walentynki, ale także później na wspólne romantyczne śniadania, obiady i kolacje!


Jeśli chcesz kupić ciekawy i praktyczny prezent, a motyw serduszek nie do końca Ci leży to mamy także świetne propozycje!

1. Kubek termiczny Stanley-solidna znana marka, świetny pomysł, zwłaszcza jeśli Twój partner spędza sporo czasu poza domem

2. Ręcznie wyrabiane Hiszpańskie mydła, balsamy, świecę marki Cereria Molla-jest to pozycja, która w szczególności zadowoli Panie lubiące nietuzinkowe zapachy zarówno do ciała, jak i te unoszące się w powietrzu, dzięki świecom zapachowym!


Na stronie 13 VIP znajdziesz więcej inspiracji. Wejdź i sprawdź!

Wszystkie komentarze