Najpiękniejsze filiżanki do jesiennej herbatki

Najpiękniejsze filiżanki do jesiennej herbatki

Nieubłaganie zbliża się czas długich jesiennych wieczorów a krótko po nim zimowy czas mniejszej aktywności na świeżym powietrzu. To czas refleksji i przemyśleń, do którego idealnie pasuje filiżanka gorącej herbaty.

Jak parzymy poszczególne rodzaje herbaty?
Herbata zielona - 75- 85 stopni, chociaż ten rodzaj herbaty może mieć także wyjątkowo duży rozstrzał co do temperatury parzenia
Herbata czarna - 95-96 stopni, natomiast wrzątek też będzie odpowiedni
Herbata biała - 85- 95 stopni
Herbata żółta - około 85 stopni

Jeśli jesteś osobą celebrującą takie chwilę to z pewnością uroku takim momentom doda wyjątkowy proces przygotowania oraz degustacji herbaty. Villeroy & Boch - Podgrzewacz - Artesano Hot Beverages 11-7243-7290 - to produkt dedykowany osobom, które chcą połączyć ciekawe rozwiązania z praktycznością. Zestaw ten składa się z dzbanka, sitka oraz podgrzewacza. Wystarczy zapalić świeczkę, gdy herbata ostygnie, aby ponownie cieszyć się gorącym naparem.

Idealna porcelana na jesienną herbatę!
- Serię Audun dostępną w czterech stylowych wersjach zdobią obfitujące w detale pejzaże w stylu miedziorytów oraz filigranowe roślinne wzory w żółtym i szarym kolorze. Nakryj swój stół w klasycznym i rustykalnym stylu naczyniami z Premium Porcelain.

- Ivoire -Porcelana kostna Premium, białe reliefy, niuanse kości słoniowej i szlachetne złoto. Ivoire przekonuje połyskliwymi akcentami i delikatnymi ornamentami na wyjątkowo szlachetnej porcelanie. Klasyczny wzór jest odpowiedni na wszelkie odświętne okazje oraz małe momenty luksusu na co dzień.

- Artesano Hot Beverages to wzór, który pozwoli docenić osobiste momenty dobrego samopoczucia na nowo. Wykonane ręcznie wyroby szklane z podwójnymi ściankami są wyprodukowane z wysokogatunkowego szkła borokrzemianowego i gwarantują najlepszą izolację cieplną. W asortymencie znajdują się naczynia do gorących napojów, które trafiają w każdy gust.

To tylko niektóre kolekcję w sklepie 4Home&Kitchen! Zapraszamy pod adres Kawaleryjska 4c - Białystok oraz do sklepu online 13VIP.pl :)

Wszystkie komentarze