Back to School z marką Stanley!

Back to School z marką Stanley!

Dbaj o nawodnienie swojego dziecka z firmą Stanley!

Powrót do szkoły jest wymagającym czasem zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Wypoczęte po wakacjach dzieci wdrażają się ponownie w tryb wcześniejszego wstawania i nauki. To dobry czas na wykształcenie zdrowych nawyków. Takim nawykiem jest na przykład picie odpowiedniej ilości wody czy też dbanie o środowisko. Butelka na wodę Stanley odpowiada na oba te zagadnienia. Po pierwsze poprzez ciekawy design i wybór kolorów zachęca dziecko do korzystania z butelki na wodę Stanley. Dobrze wiemy, że dzieciom zdarza się, z niewielką delikatnością odłożyć plecak, przez co napoje mogą się rozlać, ze Stanleyem nie musisz martwić się, że butelka ulegnie zniszczeniu przy czym, uszkodzi także zeszyty w tornistrze. Jest wykonana ze stali nierdzewnej, wytrzymuje nawet ekstremalne warunki, przy czym wyposażona jest w system zamykania zapobiegający przeciekom. Butelka mimo swojej solidności nie jest ciężka, a więc nie doda wielu kilogramów do plecaków naszych dzieci.

Butelka na wodę Stanley jest termiczna
Utrzymuje wlany napój w takiej temperaturze, w której był on wlewany nawet do 20 godzin. Niezależnie od tego, czy jest to zimna woda na ciepłe dni, czy będzie to jesienią i zimą ciepła herbatka. Wielozadaniowość butelek firmy Stanley znana jest i docenia na całym świecie już od wielu lat. Producent jest pewny jakości swoich produktów, dlatego nabywając ten produkt, masz dożywotnią gwarancję. Wydaje się to niemożliwe, ale dajemy na produkty Stanleya dożywotnią gwarancję. Jakość produktów możesz sprawdzić w stacjonarnym sklepie na Kawaleryjskiej 4c w Białymstoku!

Stanley dla ludzi odpowiedzialnych ekologicznie!
Każdego dnia na całej kuli ziemskiej wyrzucone zostaje 100 milionów butelek wykonanych z plastiku. Ustawienie tylu butelek, jedna przy drugiej stanowiłoby odcinek długością podobny do długości odcinka wyznaczającego prostą od ziemi do słońca.
Czas rozkładu plastikowej butelki pozostawionej na łonie natury to około 1000 lat, dlatego tak ważne jest to, abyśmy zaczęli dbać o środowisko w większym stopniu. Jedną z firm bezpośrednio walczącą z ograniczeniem emisji plastiku na świecie jest Stanley. Wybierając tę firmę, stajesz się, świadomą częścią populacji. Dbasz o planetę!

Zalety produktów Stanley!
Różne pojemności pozwalają dopasować wielkość naczynia pod twoje potrzeby 
Duży wybór kolorów, wzorów, a nawet uchwytów
Wielogodzinne utrzymanie temperatury wlanej napoju zimnego albo gorącego
Wysokiej jakości materiał wykonania-stal nierdzewna, wolna od BPA
Możliwość mycia w zmywarce.

Wszystkie komentarze