Termos, który nigdy Cię nie zawiedzie - Stanley

Termos, który nigdy Cię nie zawiedzie - Stanley

Termos, który nigdy Cię nie zawiedzie - Stanley

Czego oczekujesz od termosu? Stanley ma to wszystko! Wiodące czasopisma turystyczne nazywają termosy Stanleya „Przełomem wszech czasów”


ADVENTURE

Adventure

Seria Adventure łączy w sobie klasyczną konstrukcję Stanleya z legendarną izolacją termiczną, utrzymującą ciepło i zimno nawet przez kilka dni. Twarde. Trwałe. Godne zaufania. Seria Adventure - praktyczna i przydatna do każdego ekwipunku survivalowego.

Szeroka gama produktów sprosta wymaganiom każdego klienta. W zależności od potrzeb i upodobań, firma Stanley oferuje klasyczne kubki termiczne, termosy, kufle do piwa, zestawy barowe czy termosy obiadowe. Wszystkie produkty z tej serii wykonane są z nierdzewnej stali szlachetnej 18/8. Elementy uzupełniające, jak uchwyty czy karabińczyki wyprodukowane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w pełni wolnego od szkodliwych związków, takich jak BPA. Podwójne ścianki z próżniową izolacją gwarantują zachowanie maksymalnych możliwości termoregulacyjnych. Dodatkowym atutem jest możliwość mycia wszystkich stalowych elementów produktów w zmywarce.

CLASSIC

Kolekcja w stylu retro. Tak wyglądała pierwsza seria termosów. Firma zachowała klasyczne zielone wykończenie i poprawiła legendarną izolację termiczną, a seria Classic to kamień węgielny marki Stanley. Kolekcja istnieje od kilku pokoleń. Zainspirowana pojazdami pancernymi, wykończona klasycznym zielonym, bordowym lub granatowym kolorem w stylu hammertone – seria Classic to produkty stworzone, żeby przetrwać z nami całe nasze życie. W pracy, kuchni, na kempingu – szeroki wybór termosów, pojemników na posiłki i kubków sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Stanley Classic to termosy i kubki wykonane z nierdzewnej stali 18/8. Uchwyty ustniki oraz inne elementy wykonane zostały z tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Wszystkie produkty posiadają podwójne ścianki z izolacją próżniową. Pokrywki są szczelne, idealnie przylegające dzięki izolacji. Elementy stalowe można bezpiecznie myć w zmywarce.

MASTER SERIES

Seria Master to nowa epoka jakości i niezawodności od Stanleya.W 2017 roku seria zdobyła nagrodę Red Dot Design Award. Seria Master to nowa epoka w jakości i niezawodności Stanleya. Producent wykorzystał technologię QuadVac™, w której są cztery ściany zamiast dwóch, a zatem czas ogrzewania / chłodzenia jest znacznie wydłużony. Wewnętrzne i zewnętrzne ściany termosu oraz uchwyty, ustniki oraz korki są wykonane ze stali nierdzewnej. Pomiędzy ścianami znajduje się głęboka próżnia. Kadłub jest najtrwalszy ze wszystkich termosów. Ściany tej kolekcji są o 50-100% grubsze od czołowych konkurentów. Wszystkie produkty i ich elementy można myć w zmywarce.

Stanley - marka o stuletniej historii, której nazwa stała się gwarantem jakości..

Przez ponad sto lat William Stanley dokonał przełomu technologicznego w produkcji termosów - każdy z nich, zamiast szklanej bańki posiada stalową kolbę. Termosy Stanleya zwróciły uwagę załóg amerykańskich statków powietrznych i morskich, zespołów maszynistów. Marka została przetestowana pod kątem wytrzymałości podczas II Wojny Światowej.

Dzisiaj każdy może kupić prawdziwego amerykańskiego "żołnierza" i przetestować siłę legendy, która nie zawiedzie podczas podboju gór i wędkowania lub zapewni gorący obiad w szkole czy pracy. Wybór produktów jest szeroki i zadowoli każdego. Producent nie boi się udzielać dożywotniej gwarancji na swoje produkty, termosy wytrzymują upadki i nieostrożne użytkowanie.

Wszystkie dostępne kolekcje termosów STANLEY znajdziesz w naszym sklepie www.13VIP.pl oraz w sklepie stacjonarnym - Białystok, ul. Kawaleryjska 4C. 

Wszystkie komentarze

Zostaw komentarz