ZWILLING FIVE STAR - Zestaw 2 noży do steków 12cm

.png)


Zestaw ZWILLING FIVE STAR zawiera noże o długościach ostrzy 10 cm i 20 cm oraz ostrzałkę. Wysokiej jakości stal nierdzewna zapewnia trwałość i ostrość noży, a ergonomiczne uchwyty gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Dołączona ostrzałka pozwala na łatwe utrzymanie noży w idealnym stanie.
Dzięki zestawowi 2 noży do steków ZWILLING z serii FIVE STAR, krojenie soczystych steków staje się pracą precyzyjną, ponieważ ostre ostrza ślizgają się dokładnie i łatwo przez mięso. Ich stabilność zapewnia hartowanie ostrzy w technologii FRIODUR®, które nadaje im jakość i czyni je wyjątkowo trwałymi i odpornymi na korozję. Ponadto noże SIGMAFORGE® produkowane są ze specjalnej stali z własnego wytopu ZWILLING - z jednego kawałka. To sprawia, że stal jest niezwykle stabilna, ale jednocześnie elastyczna do precyzyjnej pracy z mięsem. Wyjątkowo wygodna, nieposiadająca spoin i szwów rękojeść z tworzywa sztucznego obu noży pewnie leży w dłoni, co pozwala na łatwe i długotrwałe krojenie. Dodatkowo dzięki obecności nasady ostrza jako przejścia między rękojeścią a ostrzem, proces cięcia jest stabilnya nóż nie wyślizguje się z dłoni.
Dzięki elegancko zaprojektowanym i ostrym nożom do steków ZWILLING możesz precyzyjnie i niezawodnie przecinać włókna mięsa - czy to soczysty stek, grillowane mięso czy krótko smażone potrawy. Idealne na romantyczny wieczór we dwoje.
CECHY SZCZEGÓLNE
- Ostrze hartowane w technologii FRIODUR® zapewnia szczególnie długą trwałość krawędzi tnącej i odporność na korozję
- Specjalny stop ZWILLING: noże są stabilne, odporne na korozję i jednocześnie elastyczne
- Noże SIGMAFORGE® – kute z jednego kawałka
- Płynne przejście pomiędzy rękojeścią a ostrzem
- Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego: zapewnia niemęczącą i bezpieczną pracę nożem
Producent: Zwilling
Zwilling J.A. Henckels Europa GmbH.
Gruenewalder Strasse 14-22
42657 Solingen
Germany
info@zwilling.com
Inne produkty z tej samej kategorii