Zwilling - Five Star - nóż do obierania warzyw 8cm.

Zwilling
30040-098
6 Przedmioty
169,00 zł
Ilość
Produkt dostępny

Dostawa od 14,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
  14 dni na zwrot
Opis

Mały nóż do obierania i krojenia niewielkich warzyw i owoców.
Długość ostrza: 8cm.

Z uwagi na najwyższą jakość swoich produktów oraz troskę o swoich klientów, firma ZWILLING J.A. Henckels AG przedstawia Państwu "Gwarancję Wieczystej Ostrości" i bezpłatne* ostrzenie noży Zwilling oraz Miyabi w ramach gwarancji

Seria Zwilling FIVE STAR to klasyczne noże.

Laserowe ostrzenie od czubka noża aż do rękojeści gwarantuje, że każdy nóż jest ostrzony do optymalnego kąta krawędzi. Dzięki temu noże są bardzo ostre i dłużej nie trzeba ich ponownie ostrzyć. Ostrze zostało wykonane ze stali Friodur - najwyższej jakości stal nierdzewna jest dodatkowo wzmacniana w specjalnej technologii hartowania. W ten sposób wykonane ostrza są wyjątkowo twarde i odporne na korozję.

Metalowe łączenie ostrza z rękojeścią jest wyprofilowane tak, aby chronić palec i jednocześnie odpowiednio wyważa cały nóż. Dzięki temu nóż jest wyjątkowo bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. Rękojeść wykonana jest z bardzo odpornego tworzywa, zaprojektowana przez Instytut Fraunhofera.
Rękojeść łączy się z ostrzem bez jakichkolwiek szczelin bądź załamań. Dzięki takiemu rozwiązaniu na nożu nie zbiera się brud oraz bakterie.
Rękojeść wykonana z bardzo trwałego tworzywa. Dzięki swym właściwościom materiał jest odporny zarówno na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne jak i środki chemiczne.

Szczegóły produktu
30040-098
6 Przedmioty