kamień do ostrzenia 5000

Miyabi
34536-005-0
3 Przedmioty
1 289,00 zł
128.90 zł x 10 rat 0% RRSO
Negocjuj cenę
Negocjuj cenę
Telefon: 608 360 788
E-mail: salon@13vip.pl

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ilość
Produkt dostępny

Wysyłka
Dostawa od 0 zł
Wyświetl koszt wysyłki
  Wysyłka w 24h
  2 lata gwarancji
  Raty 0%
  Zapakujemy na prezent
Opis

Utrzymaj swoje noże Miyabi zawsze w ostrej formie przy pomocy kamienia do ostrzenia #5000. Jest to syntetyczny kamień ceramiczny oparty na gamie Naniwa Chosera, która jest uważana za jedną z najlepszych na świecie i używana przez wielu znanych szefów kuchni.

Można również ostrzyć noże od innych producentów, ponieważ kamień nadaje się do wszystkich typów noży i materiałów z wyjątkiem ceramiki.

Kamień zużywa się powoli, więc możesz go stosować przez wiele lat. Dzięki swoim niewielkim wymiarom (21 x 7 x 2,5 cm) można go schować do szuflady lub szafki, aby zaoszczędzić miejsce.

Z pewnością będziesz zadowolony z posiadania noży zawsze wysokiej jakości, które można szybko przywrócić do nienagannego kształtu i stanu dzięki kamieniowi do ostrzenia Miyabi.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Osiąga optymalną ostrość
  • Ziarnistość 5000
  • Niezwykle niskie zużycie
  • Niezwykle szybki efekt szlifowania
  • Nadaje się do wszystkich typów noży i materiałów (z wyjątkiem ceramiki)
Szczegóły produktu
Miyabi
34536-005-0
3 Przedmioty
Podmiot odpowiedzialny

Producent: Miyabi

B3 sp. z o. o.

Tischnera Office

ul. Księdza Józefa Tischnera 8

30-418 Kraków

tel. 735 997 937

biuro@btrzy.pl