KitchenAid - Temperówka, wykrojnik do warzyw i owoców 5KSMSCA

5KSMSCA
2 Przedmioty
779,00 zł
77.90 zł x 10 rat 0% RRSO
Negocjuj cenę
Negocjuj cenę
Telefon: 608 360 788
E-mail: salon@13vip.pl

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ilość
Produkt dostępny

Wysyłka
Dostawa od 0 zł
Wyświetl koszt wysyłki
  Wysyłka w 24h
  2 lata gwarancji
  Raty 0%
  Zapakujemy na prezent
Opis

Przystawka współpracuje z wszystkimi modelami mikserów KitchenAid.

Wykrojnik do warzyw, który wycina cienkie pasy z twardych warzyw i owoców, przyda się do tworzenia alternatywnych wersji tradycyjnych dań z ciasta makaronowego.

Zestaw zawiera:

  • dwa wykrojniki ze stali nierdzewnej, krojące na cienkie płaty o grubości około 1,3mm i grubsze 1,8mm

KitchenAid

Cukinię, bataty, jabłka, ogórki i inne twarde warzywa, przeobrażone w postać cienkich szaliczków, można użyć do przygotowania wegetariańskich lasagne, zawinąć je w rollsy z dowolnym farszem i jeszcze na sto sposobów wykorzystać, dając upust swej kulinarnej fantazji.

Do dyspozycji są dwa ostrza ze stali nierdzewnej, które umożliwiają wykrawanie płatów o dwóch grubościach. Solidna konstrukcja zapewnia długotrwałe działanie. Produkt ma swoje pudełko-organizer do wygodnego przechowywania. Oba wykrojniki, adapter do ogórka i cukinii, szpikulec i uchwyt można myć w zmywarce na górnej półce. Korpus przeciera się czystą wilgotną ściereczką.

Szczegóły produktu
5KSMSCA
2 Przedmioty

Opis

  • 5KSMSCA
  • 5413184400200
Podmiot odpowiedzialny

Producent: KitchenAid

KitchenAid Europa Inc.
Nijverheidslaan 3
1853 Grimbergen
Belgium
CONSUMERCARE.BE@KITCHENAID.EU