Święta

Świąteczne inspiracje od Villeroy&Boch

Wszyscy pragniemy stworzyć wnętrze swojego domu, które emanuje świątecznym ciepłem. To marzenie, które dawniej znaliśmy jedynie z amerykańskich filmów, dziś staje się rzeczywistością. Sklepy prześcigają się w oferowaniu różnorodnych dekoracji, jednak większość z nich, mimo pięknego wyglądu, traci urok z bliska z powodu braku fantazji i wysokiej jakości wykonania.

Dlatego zapraszamy Was do świata wyjątkowych dekoracji od niemieckiej marki premium Villeroy & Boch. To nie tylko produkty, to prawdziwe dzieła sztuki, sygnowane jakością i pięknem. Kolekcje, rozbudowywane co roku, pozwalają na tworzenie imponujących zestawów, które zachwycają detalami nie tylko na pierwszy rzut oka.

W tym sezonie, wśród popularnych dekoracji, znajdują się gobelinowe bieżniki, podkładki oraz poduszki z motywami konika na biegunach. Niezwykłe porcelanowe trzy piętrowe etażerki, urokliwe kule śnieżne, piękne kalendarze adwentowe w formie drewnianych pudełek z 24 mini szufladkami, z uroczymi porcelanowymi zawieszkami. A nowością, która zdobyła serca wielu, jest przepiękna siedmioelementowa, porcelanowa Kula Laboule.

Z Villeroy & Boch, święta nabierają nowego wymiaru. Odkryj prawdziwą magię w każdym detalu!🎁

Zanurz się w świątecznej magii z Villeroy & Boch i spraw, by tegoroczne święta były niezapomniane!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *