Jak udekorować stół na święta Bożego Narodzenia?

Jak udekorować stół na święta Bożego Narodzenia?

Porcelana od Villeroy&Boch idealnie sprawdzi się na każdą okazję. Bogate i różnorodne kolekcje niemieckiej porcelany cechuje Ponadczasowość, elegancja, innowacyjny design i nadzwyczajna jakość.


Wigilijny stół – pomysły

Wigilijny stół gromadzi całą rodzinę przy świątecznej kolacji. Aby nadać temu miejscu wyjątkowego wystroju, pomiędzy świątecznymi talerzami możemy rozłożyć małe gałązki jodełki, bombki i oczywiście pachnące świece. Wśród świątecznych kolorów dominuje biel, złoto, granat, srebro i zieleń. Na stole nie może zabraknąć także motywu gwiazd, wianków i eleganckich dodatków.


Te kolekcje cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów!

Kolekcja Toy's Delight stworzy nostalgiczny, świąteczny nastrój w Twoim domu. Naczynia są zdobione fantazyjnymi motywami w czerwonym, zielonym i białym kolorze i budzą wspomnienia z dzieciństwa. Do łączenia, kolekcjonowania i obdarowywania. Udekoruj stół w nastrojowym, świątecznym stylu.

Kolekcje Anmut Platinum No.1 i No.2 wyróżniają się lśniącą bielą i szlachetnym platynowym dekorem. Ten atrakcyjny i praktyczny talerz płaski zachwyca prostotą i elegancją i tworzy ekskluzywną atmosferę przy każdej okazji.Klasyczna kolekcja naczyń Royal o prostej formie i ponadczasowym wzornictwie to idealny serwis na każdą okazję. Bogaty asortyment wyrobów ze szlachetnej Premium Bone Porcelain zachwyca wyjątkowym blaskiem i niezwykłą trwałością.

Marka IVV to toskański producent szkła o długoletniej tradycji, który w ciągu lat stał się jednym z wiodących europejskich wytwórców ręcznie formowanego szkła. IVV także proponuje świąteczną kolekcję Holidays jako idealną zastawę na świąteczny stół.

W kontekście świat warto pamiętać też o pomocnikach, którzy ułatwią przygotowanie świątecznych dań w kuchni.
Zobacz nasze propozycje w promocyjnych cenach.

Wszystkie komentarze

Zostaw komentarz