Wielkanocny stół

Wielkanocny stół

Wielkanoc to rodzinny czas. Siadamy do wspólnego stołu, często święta są okazją do spotkań wielu pokoleń. Zadbajmy, by atmosfera wspaniałego rodzinnego czasu była niezapomniana. Pomożemy Ci przygotować niepowtarzalną aranżację stołu. 

Wszystkie Wielkanocne kolekcje na www.13VIP.pl oraz stacjonarnie w Białystoku, ul.Kawaleryjska 4C objęte są dodatkową promocją -10% !Kolekcja Villeroy&Boch Spring Decoration

Seria Spring Decoration wchodzi w skład kolekcji Farmers Spring, która została stworzona z myślą o wzbogaceniu wystroju stołu w okresie świąt wielkanocnych. Motywy zdobiące zaczerpnięte zostały z wiosennych widoków wychodzącego z cienia zimowej pory roku życia. Dominują w nich energetyczne kolory: biel i zieleń oraz postacie królików, kurcząt, a także rozkwitających roślin.

Kolekcja Villeroy&Boch Spring Eggs

Wszystkie zawieszki z kolekcji Spring Eggs mają formę białych porcelanowych jajek ozdobionych kolorowymi wzorami. Dwie małe pisanki malowane w kolorowe ptaszki mają na czubku niebieski kwiat, a przez zawieszki przewleczona jest cienka biała wstążeczka. Zawieszone na gałązce – zarówno same, jak i w towarzystwie innych ozdób – będą oryginalną świąteczną dekoracją, która nada wnętrzu wyjątkowego charakteru.Kolekcja Villeroy&Boch
Spring Awakening

Przebudzenia wiosny wypatrujemy z niecierpliwością u schyłku każdej zimy. Naczynia wykonane z mlecznobiałej porcelany zdobią wiosenne kwiaty: żonkile, stokrotki, tulipany w żywych radosnych kolorach. Również ich forma przywodzi na myśl wiosenne kwiaty – pękate pojemniki na cukier, dżem lub przekąski, kubki i filiżanki przypominają mające rozkwitnąć lada chwila pąki, zaś pofalowane ranty talerzy kojarzą się z kwiatami o rozwiniętych już płatkach.

Poza niepowtarzalną zastawą stołową warto wybrać też odpowiednie sztućce. Przedstawiamy kilka idealnych zestawów dla każdej rodziny.
1.
WMF Zestaw Do Ciasta 13 El. Nuova 1291376040
2. WMF - Zestaw Sztuććów, 24 El., Philadelphia
3. WMF - Zestaw Sztućców, 24 El., Sofia
4. WMF - Zestaw Sztuććów, 60 El., Dune

Co jeszcze może Ci się przydać w przedświątecznych przygotowaniach?

Dobre garnki, patelnie i akcesoria to podstawa łatwej i przyjemnej pracy w kuchni. Z okazji nadchodzących świąt przygotowaliśmy promocję na nasze bestsellerowe produkty, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów.

WMF - Zestaw Do Sałatek: Miska+Sztućce
Bugatti Primavera - Salaterka + Cytrynowa Pokrywa
Bugatti - Gold Kiss Szczypce Do Sałaty
WMF - Karafka Do Wody Basic Niebieska
WMF - Karafka Do Wody Basic I 2 Szklanki
WMF - Ceramill Młynek 40cm Czarny
JJ - Zestaw 3 Desek M Nest
WMF- Zestaw Noży Z Blokiem
Birkmann Patera 30cm. Tortenplatte Vintage

- produkty marki Fissler -30%. Zobacz
- zestaw 4 garnków Fusiontec Functional marki WFM -13%. Zobacz tutaj.
- patelnie które nigdy nie zawodzą! Zobacz tutaj.

Wszystkie komentarze

Zostaw komentarz