Wybierz kolor!

Wybierz kolor!

Nie trzeba robić generalnego remontu, gdy wraz z pierwszymi wiosennymi promieniami słońca pragniemy zmian w swoich domach. Zobaczcie, jak dodać koloru w kuchni, dzięki produktom SMEG. Pokochali je ludzie na całym świecie. Nie ma osoby, która choć trochę interesuje się designem, nowinkami, która nie zna tej kolekcji marki SMEG.
 Firma SMEG została założona przez Vittoria Bertazzoniego, w miasteczku Guastalla, w północnych Włoszech. Wszystko zaczęło się od... kowalstwa, którym rodzina Bertazzoni trudniła się w XIX wieku. Szybko jednak zainteresowali się produkcją kuchni. Pierwszą wykonaną przez siebie kuchnię, zaprezentowali na wystawie World Expo w Mediolanie w 1906 roku. W 1948 roku, w trudnej powojennej rzeczywistości, zarejestrowano markę SMEG. To nic innego, jak skrót nazwy Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla, czyli w wolnym tłumaczeniu Zakłady Metalowych Wyrobów Emaliowanych w Guastalla.

Od ponad 60 lat marka znana była z wyjątkowych produktów dużego AGD. Kolorowe lodówki, kuchnie, okapy. Kilka lat temu zrewolucjonizowała ofertę AGD, wprowadzając do oferty małe AGD.

50’S STYLE - ŻYWE KOLORY I STYL RETRO = STYLOWE URZĄDZENIA

Kategoria produktów Smeg 50's Style charakteryzująca się cechami projektów „vintage” zawiera klasyczne, zaokrąglone linie i żywe kolory, które doskonale łączą się z nowoczesną technologią. Można powiedzieć, że ta linia produktów opracowana przez własne studio projektowe Smeg, definitywnie zmieniła nasz sposób myślenia, jeśli chodzi o sprzęt. Wzory nijakich, masowo produkowanych urządzeń wolnostojących zostały odrzucone na rzecz prawdziwych ikon stylu.

PRODUKTY SMEG

Podobnie jak w przypadku innych, znanych wzorów oryginalna i kolorowa chłodziarka FAB28 to coś więcej niż zwykła lodówka. Smeg opracował także szereg innych urządzeń w dokładnie tym samym stylu „vintage”: chłodziarki w różnych rozmiarach i o różnych pojemnościach, zamrażarki, pralki i zmywarki. Zawsze barwne i łączące różne elementy są sztandarem jakości design „Made in Italy”, który jest uznany na całym świecie za wzór połączenia sztuki z funkcjonalnością.

Zobacz jakie produkty oferujemy na www.13VIP.pl w atrakcyjnych cenach.
Gwarantujemy darmową dostawę! 

Cała kolekcja dostępna TU. Wszystkie komentarze

Zostaw komentarz