Marzenie każdej pani domu - mikser planetarny

Marzenie każdej pani domu - mikser planetarny

Kuchnia to centrum dowodzenia praktycznie w każdym domu. Niczym w wielkiej fabryce działamy tu wielopłaszczyznowo: mieszanie, miksowanie, szatkowanie, ubijanie, ugniatanie, ucieranie, wyrabianie, itp. Wydawałoby się, że do tych wszystkich czynności konieczny jest doktorat z zarządzania i nadziemska umiejętność angażowania wszystkich członków rodziny. Nie ma nic bardziej mylnego. Przedstawiamy idealne rozwiązanie: miksery planetarne. Potrafią zrobić niemalże wszystko, od mieszania składników ciasta na naszą ulubioną szarlotkę, do przyrządzenia wytwornej pasty na uroczystą kolację. Jeden sprzęt - tysiące możliwości. To jest moment, kiedy bez sentymentów możemy pozbyć się wszystkich zbędnych pomocników kuchennych i zastąpić je jednym – królem kuchni: robotem planetarnym.

Kiedy już podjęliśmy decyzję o uproszczeniu naszego życia, pozostaje nam do wykonania jeszcze jeden, ostatni krok – wybór nowego pomocnika kuchennego. My stawiamy na światowe marki: KitchenAidKenwood, Bosch oraz SMEG.            

To co wyróżnia te roboty to duże doświadczenie w produkcji sprzętów gospodarstwa domowego. Ponadczasowy design, szeroka gama najmodniejszych kolorów to na pewno cechy, które powodują, że zwracamy na nie od razu uwagę. Ale jak wiadomo wygląd to nie wszystko. W dłuższej perspektywie czasu liczy się jednak wnętrze. A wnętrze w mikserach planetarnych KitchenAid, Kenwood oraz Bosch jest imponujące. Bardzo wydajny silnik, który daje sobie radę z najcięższymi zadaniami takimi jak ciasto drożdżowe, czy ciasto na domowy chleb. Dzięki robotowi planetarnemu biszkopt, czy beza z pewnością będą częściej gościć na naszych stołach.

Poza podstawowymi narzędziami takimi jak rózga, mieszadło, czy hak producent daje nam możliwość dodatkowej rozbudowy naszego pomocnika kuchennego. Dziecinnie łatwe do montażu przystawki, dzięki którym poszatkujemy, zetrzemy, potniemy na plasterki, zrobimy domowy makaron w wielu kształtach, czy zmielimy mięso , to tylko niektóre z możliwości mikserów planetarnych. A to dopiero początek. Dzięki wykorzystaniu sorbetiery w letnie upały ochłodzimy się świeżymi, owocowymi sorbetami, zaskoczymy naszych gości wegetariańskim makaronem z cukinii, czy lasagne z bakłażana. Przygotowanie przecierów pomidorowych na zimę stanie się przyjemnością, która z pewnością zaowocuje pyszną rozgrzewającą pomidorową w zimowy wieczór. A dla spragnionych przygotujemy świeżo wyciskany zdrowy sok.

Najpopularniejszym mikserem planetarnym jest mikser marki KitchenAid Artisan 5. Dostępny jest w kilkunastu kolorach! Zaletą sprzętu jest bezapelacyjnie niezawodność i ogromna funkcjonalność dzięki przystawkom do zadań specjalnych. Mikser wyposażony jest w nierdzewną misę o pojemności 4.8l, 67- punktowy system planetarny i 5 lat gwarancji.Mikser planetarny KitchenAid jest aktualnie w promocji na www.13vip.plzobacz!

Cała oferta mikserów znajduje się tutaj

Wszystkie komentarze

Zostaw komentarz