Wyciskarka do cytrusów VITA pomarańczowa
Wyciskarka do cytrusów VITA pomarańczowa

Wyciskarka do cytrusów VITA pomarańczowa

807,42 zł
Brutto

Wyciskarka elektryczna Vita zaprojektowana została według włoskiego smaku i stylu, łącząc wysoką jakość z nowoczesnym wzornictwem. Vita ma dwa stożk w różnych wielkościach przeznaczone do wyciskania soku. Przystosowana jest do wyciskania małych oraz dużych owoców.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i sklepu stacjonarnego. Stany aktualizują się co 24h. Prosimy o wyrozumiałość.

Wyciskarka elektryczna Vita zaprojektowana została według włoskiego smaku i stylu, łącząc wysoką jakość z nowoczesnym wzornictwem. Vita ma dwa stożk w różnych wielkościach przeznaczone do wyciskania soku. Przystosowana jest do wyciskania małych oraz dużych owoców.

Vita to w pełni zautomatyzowany sprzęt i działa od razu po naciśnięciu wieczka owocem. Przy Vicie wyciskanie soku to pestka, a owoców nie trzeba mocno naciskać wystarczy jedynie ruch nadgarstkiem. Wyciskarka pracuje z prędkością 90-95 obrotów na minutę.

Uzyskany sok zostaje przelany do szklanej, hartowanej karafki, znajdującej się w zestawie wyciskarki.

Wyciskarka posiada silikonowe przyssawki, zapobiegające przesuwania się sprzętu. Dodatkowo w zestawie znajduje się pokrywa, która zapobiega gromadzeniu się kurzu.

Vita zaprojektowana z myślą o łatwej obsłudze oraz szybkim i bezproblemowym myciu. Górną część Vity można wyjąć i umyć w zmywarce, czyli elementy takie jak: pojemnik, stożek oraz stalowe sitko (oddzielające pestki).

Samą wyciskarkę można przetrzeć wilgotną ściereczką.

Do wyciskarki Vita, marki Bugatti, dołączona jest szczegółowa instrukcja w języku polskim


55-VITACO
1 Przedmiot

Opis

Pojemność
Karafka mieści 0

Brak recenzji użytkowników.

10 innych produktów w tej samej kategorii: