Wyciskarka do cytrusów VITA kremowa
Wyciskarka do cytrusów VITA kremowa

Wyciskarka do cytrusów VITA kremowa

807,42 zł
Brutto

Wyciskarka elektryczna Vita zaprojektowana została według włoskiego smaku i stylu, łącząc wysoką jakość z nowoczesnym wzornictwem. Vita ma dwa stożk w różnych wielkościach przeznaczone do wyciskania soku. Przystosowana jest do wyciskania małych oraz dużych owoców.

Ilość

Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i sklepu stacjonarnego. Stany aktualizują się co 24h. Prosimy o wyrozumiałość.

Wyciskarka elektryczna Vita zaprojektowana została według włoskiego smaku i stylu, łącząc wysoką jakość z nowoczesnym wzornictwem. Vita ma dwa stożk w różnych wielkościach przeznaczone do wyciskania soku. Przystosowana jest do wyciskania małych oraz dużych owoców.

Vita to w pełni zautomatyzowany sprzęt i działa od razu po naciśnięciu wieczka owocem. Przy Vicie wyciskanie soku to pestka, a owoców nie trzeba mocno naciskać wystarczy jedynie ruch nadgarstkiem. Wyciskarka pracuje z prędkością 90-95 obrotów na minutę.

Uzyskany sok zostaje przelany do szklanej, hartowanej karafki, znajdującej się w zestawie wyciskarki.

Wyciskarka posiada silikonowe przyssawki, zapobiegające przesuwania się sprzętu. Dodatkowo w zestawie znajduje się pokrywa, która zapobiega gromadzeniu się kurzu.

Vita zaprojektowana z myślą o łatwej obsłudze oraz szybkim i bezproblemowym myciu. Górną część Vity można wyjąć i umyć w zmywarce, czyli elementy takie jak: pojemnik, stożek oraz stalowe sitko (oddzielające pestki).

Samą wyciskarkę można przetrzeć wilgotną ściereczką.

Do wyciskarki Vita, marki Bugatti, dołączona jest szczegółowa instrukcja w języku polskim


55-VITAC
6 Przedmioty

Opis

Pojemność
Karafka mieści 0

Specyficzne kody

10 innych produktów w tej samej kategorii: