Zwilling - Twin Specials - Czajnik z gwizdkiem 2,5l.
Zwilling - Twin Specials - Czajnik z gwizdkiem 2,5l.

Zwilling - Twin Specials - Czajnik z gwizdkiem 2,5l.

359,00 zł
Brutto

Ładny, znakomitej jakości czajnik, wykonany ze stali nierdzewnej. Uchwyt naczynia nie nagrzewa się. Można go używać na każdym rodzaju kuchenki i czyścić w zmywarce.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 Czajnik do herbaty z gwizdkiem TWIN® Specials przyciąga uwagę nie tylko klasycznym zaokrąglonym kształtem i powierzchnią z wysokim połyskiem, ale również elegancką rękojeścią i doskonale wkomponowanym uchwytem pokrywki.

 Ma on szerokie, termoakumulacyjne dno SIGMA Classic, umożliwiające zmniejszenie poboru energii po rozgrzaniu, a co za tym idzie oszczędne gotowanie.

 Dno SIGMA Classic składa się z trzech warstw. Wewnętrzna warstwa ze stali nierdzewnej 18/10 ułatwia utrzymanie, jest higieniczna, odporna na zadrapania i nie wchłania smaków ani zapachów. Gruby aluminiowy rdzeń akumuluje ciepło, które następnie szybko i równomiernie rozprowadza. Trzecia warstwa z najwyższej klasy magnetycznej stali chromowanej umożliwia użytkowanie czajnika na płycie indukcyjnej, a jednocześnie ułatwia utrzymanie go w dobrym stanie. Czajnik można myć w zmywarce do naczyń.


40990-002
2 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

You may like item

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii: