BLANCO SUPRA 340/340-U
BLANCO SUPRA 340/340-U
BLANCO SUPRA 340/340-U

BLANCO SUPRA 340/340-U

1 004,48 zł
Brutto

Stal szlachetna urzeka niezwykłymi właściwościami, które czynią z niej idealny materiał do zlewozmywaków. Firma Blanco stosuje wyłącznie stal szlachetną najwyższej jakości, która jest selekcjonowana i podlega ścisłej kontroli. Bardzo higieniczna, odporna na wysokie temperatury i bezpieczna w kontakcie z żywnością.

  • Klasyczna

Dzięki naturalnej kolorystyce można wkomponować w każdy styl aranżacji kuchni.

  • Nierdzewna

Ze względu na swoje właściwości jest nierdzewna, odporna na wysokie temp. i światło.

  • Higieniczna

Brud i bakterie prawie w ogóle nie osadzają się na jej powierzchni.

  • Odporna

Cechuje się naturalną odpornością na stosowane w gospodarstwie kwasy, jak i powstawanie plam podczas kontaktu z żywnością.

  • Łatwa w pielęgnacji

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i sklepu stacjonarnego. Stany aktualizują się co 24h. Prosimy o wyrozumiałość.

Stal szlachetna urzeka niezwykłymi właściwościami, które czynią z niej idealny materiał do zlewozmywaków. Firma Blanco stosuje wyłącznie stal szlachetną najwyższej jakości, która jest selekcjonowana i podlega ścisłej kontroli. Bardzo higieniczna, odporna na wysokie temperatury i bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dane Techniczne.Głębokość komory: 175/175mmSposób montażu: podwieszaneSzerokość szafki dolnej: 80cmW cenie zlewu jest: armatura przelewowo-odpływowa, korek 3 1/2 wyposażony w sitko (lub dwa w zależności od modelu), zestaw montażowy(uszczelka do nabycia we własnym zakresie).Syfon  należy zamawiać oddzielnie, poniżej  sugerowane modele dedykowanych syfonów.BLANCO Syfon z giętkim podłączeniem, art.nr 137262 cena 44zł.BLANCO Syfon Standard , art. nr  137267 cena 26zł

Gwarancja podstawowa: 2 lata

Gwarancja wieczysta: Możliwość gwarancji wieczystej na terenie Polski , aby skorzystać z niej należy ją zarejestrować w ciągu 2 lat od daty zakupu zlewozmywaka korzystając z formularza. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie:http://www.wieczystagwarancja.pl/


519716
1 Przedmiot

Brak recenzji użytkowników.

16 innych produktów w tej samej kategorii: