KitchenAid Artisan Srebrny 5KSM125EC4

2 799,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i sklepu stacjonarnego. Stany aktualizują się co 24h. Prosimy o wyrozumiałość.
Mikser KitchenAid powstał na początku ubiegłego wieku w Ameryce, z myślą o zastosowaniu w kuchni domowej. Od tego czasu był stale unowocześniany i ubierany w nowe kolory, dlatego pozostaje do dziś obiektem westchnień entuzjastów domowego gotowania i pięknej aranżacji wnętrz. Mistrzowska stylizacja artysty - konstruktora sprawiła, że znalazł się w Muzeum Sztuki Użytkowej w Nowym Jorku.

W całości wykonany z metalu, mocny i trwały, jest miniaturą cukierniczej maszyny zawodowej i mistrzem świata w ubijaniu. Jest pożądany jako świetne urządzenie nie tylko do wyrabiania wszelkich ciast, z drożdżowym na czele, lecz także do tarcia, mielenia, przecierania i wałkowania oraz innych żmudnych czynności, zwykle dotąd wykonywanych ręcznie. Uchylna głowica ułatwia dostęp do dzieży oraz wymianę narzędzi miksera.

Dzięki współpracy z wieloma przystawkami, mikser planetarny KitchenAid zastępuje pracę kilkanastu urządzeń, zajmując przy tym miejsce jednego.

5KSM125EC4
1 Przedmiot

Opis

Wymiary WxSzxG [mm]:
362 × 222 × 343
Napięcie [V]:
220-240
Pobierana moc [W]:
300
Waga brutto [kg]:
12,4
Waga netto [kg]:
10,6
Częstotliwość:
50/60 Hz

Brak recenzji użytkowników.

Mogą cię zainteresować

Polecane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii: