Villeroy & Boch - Audun Fleur - TALERZ B&B  16CM
Villeroy & Boch - Audun Fleur - TALERZ B&B  16CM

Villeroy & Boch - Audun Fleur - Talerz B&B 16cm.

179,00 zł
Brutto

 

Audun jest kolekcją porcelany w stylu retro, to jedna z najstarszych kolekcji, a wzory na jej naczyniach pochodzą sprzed ponad 200 lat. Kolorystyka to biel, słoneczny odcień żółtego i czarno-szare ornamenty i grafiki które nadają zastawie niepowtarzalnego, wyrazistego charakteru. 

Ilość

Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i sklepu stacjonarnego. Stany aktualizują się co 24h. Prosimy o wyrozumiałość.

Prosta forma i zdobienia w stylu retro sprawiają, że Audun jest zastawą idealną dla miłośników tradycji i rustykalnego stylu. W zastawie tej możemy wybierać spośród czterech różnych wzorów, które można swobodnie łączyć. Dzięki czemu każdy może dostosować ją do swoich potrzeb i upodobań. Poszczególne wzory to: Ferme - naczynia ozdobione scenkami ukazującymi wiejskie życie, Chasse – sceny ukazujący myśliwych oraz ich polowania, naczynia z serii Fleur zdobione są roślinnymi ornamentami, a seria Promenade ozdobiona jest biało-czarną kratką. Naczynia wykonane są z najwyższej jakości porcelany, a to sprawi, że będą Ci towarzyszyć przez wiele lat. Można je bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Material

  1. porcelana Premium

Colour

  1. żołty
  2. czarny

Motyw

  1. pejzaż
  2. ornamenty
  3. kwiaty
  4. zwierzę ta

Lifestyle

  1. rustykalny/codzienny

1010682660
6 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

16 innych produktów w tej samej kategorii: