Czajnik elektryczny VERA czarny
Czajnik elektryczny VERA czarny
Czajnik elektryczny VERA czarny
Czajnik elektryczny VERA czarny

Bugatti Czajnik elektryczny VERA czarny 14-VERAN

1 095,79 zł
Brutto

Elegancki i nowoczesny czajnik z dotykowym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczem. Czajnik energooszczędny przeznaczony dla osób nowoczesnych i dbających o środowisko. 

Ilość

Dostawa od 16,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i sklepu stacjonarnego. Stany aktualizują się co 24h. Prosimy o wyrozumiałość.

Elegancki i nowoczesny czajnik z dotykowym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczem. Czajnik energooszczędny przeznaczony dla osób nowoczesnych i dbających o środowisko. Czajnik to wielofunkcyjne urządzenie, które daje optymalne rozwiązania w kuchni. Wyposażony w wygodny uchwyt, na którym znajduje się panel wraz z wyświetlaczem. W czajnik został budowany podświetlany zegar - programator dzięki któremu możemy ustawić godzinę, o której czajnik ma zaparzyć dla nas wodę. Ogromnym udogodnieniem jest również funkcja, która pozwala na ustawienie jaką temperaturę ma mieć zagotowana w czajniku woda ( między 45 a 99 stopni celsjusza). Idealny do zaparzania

szybkiej kawy czy wymagającej zielonej herbaty. Elegancki czajnik został zaprojektowany przez wybitnego włoskiego projektanta ANDREA SEEGATZ.

Urządzenie to posiada termiczny czujnik bezpieczeństwa, który chroni czajnik przed przegrzaniem.


14-VERAN

Opis

Pojemność
1.75 l
Mogą cię zainteresować

Polecane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii: