SILIT - Vitaliano Nero - Zestaw garnków 5 elem.
SILIT - Vitaliano Nero - Zestaw garnków 5 elem.

SILIT - Vitaliano Nero - Zestaw garnków 5 elem.

2 995,00 zł
Brutto

 

Zestaw garnków 5 cz. z kolekcji Vitaliano Nero niemieckiej marki SILIT. Trwały stalowy rdzeń rozprowadza ciepło bardzpo szybko, po ściankach naczynia od dna aż po rant. Garnki możemy używać na wszystkich rodzajach kuchenek . Idealnie nadają się do serwowania jak i przechowywania potraw dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i sklepu stacjonarnego. Stany aktualizują się co 24h. Prosimy o wyrozumiałość.

Silit –Radość gotowania.  Jakość zaczyna się w materiale . Naczynia wykonane z SILARGANU są idealne do nowoczesnej, nastawionej na zdrowe gotowanie kuchni. Wyjątkowo trwała , zaawansowana technicznie ceramika jest bardzo twarda, odporna na zadrapania i zarysowania.Jest antybakteryjna, bardzo higieniczna i neutralna dla smaku. SILARGAN jest również wolny od niklu, dzięki czemu szczególnie nadaje się dla alergików. Od dekad Silit tworzy produkty najwyższej jakości, funkcjonalności o ponadczasowym designie.Przygotowywanie potraw w produktach Silit dostarcza niezapomnianych doświadczeń, poczucia lepszej jakości życia i przyjemności z gotowania.Gotując z Silitem gotujesz zdrowo.

Zestawu 5 elem. składa się z:

  • Garnek niski  poj. 3,1 l. Ø 22 cm
  • Garnek wysoki o poj. 2,7 l. Ø18 cm
  • Garnek wysoki poj.1,8 l. Ø 16 cm
  • Garnek wysoki poj. 6,2 l. Ø24 cm
  • Rondel bez pokrywy poj. 1,3 l. Ø 16 cm

0021185011
1 Przedmiot

Brak recenzji użytkowników.

16 innych produktów w tej samej kategorii: