Szuflady Smeg

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Szuflady próżniowe i do podgrzewania Smeg
Smeg posiada w swej ofercie szuflady do pakowania próżniowego, szuflady do podgrzewania naczyń oraz dodatkowo szuflady someliera, ale o co właściwie chodzi z tymi szufladami? Po krótce o szufladach Smeg
Szuflada do podgrzewania naczyń, do czego służy, jakie ma funkcje?
Smeg od wielu lat produkuje szuflady do podgrzewania naczyń. Na rynku słynie z najbardziej designerskich wzorów szuflad. Szuflady do podgrzewania Smeg oferują więcej niż tylko podgrzewanie naczyń. W specyfikacji ich funkcji występują także takie jak utrzymywanie potraw w cieple, odgrzewanie, rozmrażanie, podgrzewanie talerzy, wyrastanie ciasta czy podgrzewanie kubków. To przykładowe funkcje, w życiu codziennym zapewne znajdziemy setki zastosowań dla szuflad podgrzewających marki Smeg. Wiele naszych klientów nie widzi potrzeby posiadania takiej szuflady dopóki sama jej nie zacznie używać. To urządzenie znacznie ułatwiające codzienne funkcjonowanie w kuchni.
Szuflada do pakowania próżniowego, do czego służy, jakie ma funkcje?
Szuflady do pakowania próżniowego są jednym z urządzeń wielofunkcyjnych Smega. Dzięki nim możemy zapakować próżniowo jedzenie, tutaj nasuwa się pytanie - jakie jedzenie możemy zapakować w szufladzie próżniowej? Praktycznie każde jedzenie nadaje się do zapakowania go próżniowo. To nie wszystko, możesz wybrać poziom próżni w woreczku oraz poziom zgrzewu. Ty dostosowujesz parametry do rodzaju jedzenia jaki chcesz zapakować i na ile czasu.
Wielu wybitnych kucharzy poleca szufladę próżniową Smeg do marynowania mięsa. Brak powietrza w zamkniętej saszetce powoduje całkowite przenikanie aromatu do wnętrza mięsa. Tak przygotowane mięso może być przechowywane trzykrotnie dłużej, więc możemy także gotować 'na zapas'.
Wolisz kupić większe opakowanie sera czy wędliny ale nie wiesz czy zdążysz zjeść produkty zanim zeschnął się w lodówce? Doskonałym rozwiązaniem jest zapakowanie ich próżniowo w kilka osobnych saszetek, dzięki temu będziesz mógł dłużej cieszyć się świeżymi produktami spożywczymi.
Szuflady włoskiej marki Smeg mają wielu zwolenników także ze względu na rodzaj sterowania Touch Control oraz wygodne otwieranie push-pull. Te cechy sprawiają, że obsługa szuflad jest przyjazna użytkownikowi.
Szuflada Someliera nie jest tak popularnym sprzętem jak inne szuflady Smeg. Do czego służy i co to jest szuflada Someliera? Odpowiadamy
Ten nietuzinkowy gadżet to nic innego jak designerska szuflada wypełniona akcesoriami do degustacji, prezentacji win i innych alkoholi. To szuflada idealna na różnego rodzaju przyjęcia, uroczystości. Dzięki niej proces degustacji wina nabiera ekskluzywnego wydźwięku. Twoi znajomi i rodzina z pewnością docenią serwowanie win przy pomocy akcesoriów zawartych w szufladzie Somelierskiej Smeg. Poczują się jak w wytwornej włoskiej restauracji.
Co znajdziemy w środku szuflady Somelierskiej?

Standardowo w skład zestawu wchodzi pólka z dębu slawońskiego, która zabezpiecza przedmioty przed uszkodzeniami a dodatkowo pięknie je eksponuje.
Pompka próżniowa do wina pozwalająca na odciągnięcie powietrza z butelki wina przed jej zakorkowaniem co pozwala winu dłużej leżakować przy ciągłym zachowaniu oryginalnego smaku napoju, dwa najwyższej jakości korki do wina, korek do wina musującego, nalewak do wina, profesjonalny pierścień niekapek, stalowy korek do wina musującego, szczypce do szampana, korkociąg, termometr do wina oraz lejek do wina z drewnianą rączką.
To przykładowe wyposażenie. Jeśli potrzebujesz wybrać inny zestaw akcesoriów możesz się z nami skontaktować telefonicznie bądź stacjonarnie na ulicy Kawaleryjskiej 4c w Białymstoku.